• Головна
  • У Полтаві закінчився чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту (ФОТО)
14:00, 5 березня 2012 р.

У Полтаві закінчився чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту (ФОТО)

2 березня на Полтавщині закінчився Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту. Протягом двох днів 28-м команд з різних куточків країни змагалися за першість.

На урочистій церемонії закриття чемпіонату організатори змагань, почесні гості та ветерани привітали команди з завершенням чемпіонату. Після чого було визначено та нагороджено спортсменів, які показали найкращі результати по кожному виду змагань.

Зі штурмовою драбиною краще за всіх виступив представник команди з АР Крим Андрій Ватолін. По встановленню висувної драбини - спортсмени міста Києва Петро Заїка та Андрій Присяженко. Швидше за всіх подолав 100-метрову смугу з перешкодами Сергій Присяженко з Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. У двоборстві кращим став представник АР Крим Андрій Ватолін.

В загальному заліку чемпіоном України з пожежно-прикладного спорту 2011 року стала команда АР Крим. Другою на п’єдестал пошани піднялася команда міста Києва. Третє місце виборола команда Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Всі переможці були нагороджені кубками, медалями, дипломами, грамотами та цінними подарунками від організаторів змагань.

Висловлюю вдячність всім людям, які не дивлячись на труднощі зробили для нас свято, - привітав всіх учасників змагань, організаторів, суддів та вболівальників Віце-президент Федерації пожежно-прикладного спорту України, майстер спорту міжнародного класу, суддя міжнародної категорії, головний суддя змагань полковник служби цивільного захисту Олександр Тарасов, - Нам дуже приємно знаходитись в Полтаві. Сьогодні було показано ряд високих досягнень. Мені хотілось би привітати Чемпіонів, які показали високих результатів. Ці спортсмени будуть зараховані до збірної команди України і сподіваємось, що вони покажуть високі результати на Чемпіонаті світу.

Після оголошення про закриття Чемпіонату почесне право опустити Державний прапор України випало команді АР Крим – чемпіонам 2012 року.

У Полтаві закінчився чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію