• Головна
  • Села на Полтавщині розвиватимуть відповідно до Програми на цей рік
15:45, 3 березня 2012 р.

Села на Полтавщині розвиватимуть відповідно до Програми на цей рік

Програма соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2012 рік передбачає подальший розвиток головних її напрямків, які були започатковані в 2011 році.

Крім цього Програма доповнена напрямком „Утилізація побутових відходів", який має особливе значення не тільки в плані благоустрою територій, але в першу чергу для здоров'я людей.

Мета Програми на поточний рік полягає в забезпеченні створення у сільській місцевості сприятливого середовища для життєдіяльності людей, як необхідної передумови ефективного функціонування галузей сільського господарства, подальшого вирівнювання умов проживання сільського і міського населення у відповідності до соціальних стандартів та нормативів.

Для фінансування напрямків Програми передбачені кошти в сумі 139,6 млн. грн., що на 4,5 % більше фактичних витрат 2011 року, у тому числі: з обласного бюджету планується витратити 10,1 млн. грн., за рахунок районних та сільських бюджетів передбачаються кошти в сумі 52,3 млн. грн., кошти інвесторів складуть суму 77,2 млн. грн.

Серед напрямків Програми найбільше передбачено використати на ремонт доріг (21388,5 тис.грн.), об'єкти культури (20919,8 тис.грн.), газифікацію сіл (14907,8 тис.грн.) та школи (13345,8 тис.грн.).

Найбільшу суму фінансування в розрахунку на одного сільського мешканця планується в Чорнухинському (736,3 грн.), Семенівському (593,7 грн.), Диканському (554,6 грн.), Шишацькому (472,7 грн.) районах. В середньому по області планується використати на одного сільського мешканця 243,1 грн., що на 4,3% більше від фактичного показника минулого року.

В усіх районах області розроблені та прийняті аналогічні програми.

Головне завдання на поточний рік - зробити все можливе для всебічного відродження сільських територій, створити мешканцям сіл належних умов життя та праці, що дасть позитивний поштовх для подальшого соціального розвитку сіл та сільськогосподарської галузі в цілому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...