• Головна
  • У Полтаві з туберкульозом збираються боротися флеш-мобами та лекціями
11:15, 3 березня 2012 р.

У Полтаві з туберкульозом збираються боротися флеш-мобами та лекціями

У рамках місяця боротьби проти туберкульозу, який стартував учора, у місті проведуть флеш-моб, додаткові медогляди та лекції для дорослих і молоді.

Про це 2 березня домовилися учасники міської координаційної ради з питань профілактики і боротьби з наркоманією, туберкульозом, венеричними захворюваннями та запобігання захворюванню на СНІД під час засідання у Полтавському міськвиконкомі.

З пропозицією провести у Полтаві тематичний флеш-моб за участю волонтерів та студентської молоді виступили представники благодійної організації «Світло надії». Таким чином вони збираються привернути увагу полтавців до проблеми необхідності проходити профілактичні огляди та робити флюорографію.

— Якщо ми проведемо таку акцію, то я думаю, що вона буде цікавою для мешканців міста, — погодилась Світлана Порохня, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Щоб зменшити кількість хворих на туберкульоз, медики хочуть залучати правоохоронців до доставки на медогляди асоціальних членів суспільства. Нарікають лікарі також і на те, що багато медичних книжок для прийняття на роботу фальсифікують, тому планують посилити контроль за їх видачею.

Своїм досягненням вважають те, що смертність населення від туберкульозу в Полтаві 2011 року у порівнянні з 2010-м зменшилася у 4 рази.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...