![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
16:17, 2 березня 2012 р.
Полтавцем Романом Безусом зацікавились німці
Півзахисник збірної України та полтавської «Ворскли» Роман Безус потрапив на очі німецькому «Штутгарту».
Скаути «швабів» були помічені під час контрольної гри і тренувань полтавців у Туреччині, де команда Миколи Павлова проводила заключну підготовку до найближчих матчів чемпіонату України.
Німці оцінювали не тільки ігрові якості Романа, але також і працездатність на тренуваннях, відносини в колективі.
Ходять чутки, що Безус входить в трансферні пріоритети Бруно Лаббадії, тренера німецького середняка. Очікується, що представники Бундесліги продовжуватимуть стежити за виступами 21-річного футболіста, зокрема скаути «Штутгарта» були присутні на матчі молодіжних команд України і Португалії.
Нагадаємо, Роман Безус виступає за полтавську «Ворсклу» з 2008 року. За цей час уродженець Кременчука провів 81 матч, забивши 17 голів. В активі Безуса також один матч за збірну України (проти Німеччини на матчі-відкритті «Олімпійського»).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
05:42, 19 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...