• Головна
  • Як влада бореться з «поганою» журналісткою Ірмою Крат
13:14, 1 березня 2012 р.

Як влада бореться з «поганою» журналісткою Ірмою Крат

2008 року відома журналістка Ірма Крат на прохання керуючого банком Лохвицького відділення взяла в кредит автомобіль Toyota RAV-4, який на той час коштував 260 000 гривень. У банківському відділенні вона взяла 180 000 гривень, різницю внесла відразу до каси автосалону. Кредит було оформлено на 7 років, із зобов'язанням погасити всі борги до 2015 року, крім цього, банк нав'язав свою страхову компанію, якій, плюс до всього цього, вона подарувала 10 000 гривень. Страховики виявилися "на висоті" - коли в лобове скло влетів камінь від зустрічної «фури», страхова компанія відмовилася відшкодувати збиток, мотивуючи тим, що ушкодження автомобіля повинно бути не менше, як на 4000 гривень, а лобове скло коштує 3900 гривень.

Журналістка регулярно, протягом трьох років платила по 4000 гривень щомісяця внесок згідно банківського договору. Іноді вибивалася з графіка, але потім відразу вносила за кілька місяців одним платежем. За весь період була прострочення 12 000 гривень, але з директором банку була умовна домовленість, що просрочення буде ліквідовано і графік поновиться. Збої за графіком приносили великі витрати на журналістські розслідування, випуск власної газети «Свобода слова», багато йшло на дорогу боротьбу з владою, яка не бажає помічати проблеми простих людей. Не мало пішло і на матеріальну допомогу нужденним особам, чого у неї не відняти, і про що часто пишуть і дякують люди в багатьох газетах. Крім цього, щоб не брати хабарів з боку бажаючих - поставити в її газету замовний матеріал, вона тримає меблевий магазин. Багатьом дає меблі під чесне слово, тобто в борг, який виріс до 70 000 гривень, а деякі "умільці" і не збираються повертати борги, на що вона мало звертає увагу, бо все ніколи!

Поки дівчина допомагала паралельно іншим людям, без її відома відбувся суд про вилучення автомобіля, все передали на виконавчу службу, але навіть про це її ніхто не повідомив. Причина дивного поводження суддів ось у чому - журналістка випустила диски з фільмом "Кримінальна окупація" про сходження на Олімп влади такого собі Віктора Януковича. За це їй пообіцяли, як мінімум, п'ять років ув`язнення. Історія вийшла голосною, про що навіть написала чиказька газета «Час і події», а опозиційні депутати Верховної Ради України Олександр Абдулін, Олена Кондратюк, Юрій Стець, Віктор Уколов, Андрій Шевченко звернулися до Генеральної Прокуратури України з офіційним листом "припинити тиск з боку влади на журналістку".

Влада пішла іншим шляхом.  Наступного дня на її водія серед білого дня накинулася вісім амбалів, відібрали автомобіль, і поїхали в невідомому напрямку. Водієві представилися виконавчою службою, проте виконавча служба сказала, що автомобіля у них немає, при чому Акт на його вилучення оформили, але нікому не вручили, і навіть не переслали. Крім цього, цей же банк розміщував більше року в газеті «Свобода слова» свою рекламу, і цих би грошей вистачило погасити прострочення, але за собою боргів вони не помічають.

Після цього Ірмі зателефонував невідомий, який не представився і сказав: «У вас на 12 000 прострочення: наросло 80 000 гривень пені, але ми можемо піти вам на зустріч, і 80 відсотків списати! Привезіть до Полтави 180000 гривень, і автомобіль ваш!» Все це говорилося, з величезним розумінням, що журналістка не зможе привезти такої суми, і відмовиться від автомобіля. Після тижня роздумів, Ірма Миколаївна звернулася в міліцію із заявою, про викрадення автомобіля невідомими особами, бо на штрафмайданчику виконавчої служби його нема. Але працівник виконавчої служби пригрозив описати і інше майно, у чому йому допоможе нинішня влада.

Про цей випадок Ірма оповістила свого колегу у багатьох справах з боротьбі із владою народного депутата України Володимира Стретовича, який порадив негайно звернутися із заявою до суду, а також тримати його в курсі всіх подій: «Це українська політика, виповинні бути готові до всього», - підкреслив він.

Цієї ж думки дотримується і екс-заступник голови партії «Сильна Україна» Олександра Кужель: «Не потрібно дарувати гроші цим шакалам, обов'язково подавайте в суд! Ми вас не кинемо!»

Якщо все підсумувати, то головний редактор газети «Свобода слова» взяла 180 000 гривень, віддала офіційно 210 000 гривень + подарувала банку автомобіль вартістю в 260 000 гривень.

Ось так і беруться гроші в олігархів!

Нагадаємо, що гадяцька журналістка Ірма Крат не вперше зіштовхується з "вибриками" працівників Феміди і влади. Найбільш резонансна справа за її участю - виправдання 15-річної дівчини з Кобеляцього району Вікторії Санжарівець, на яку міліціонери хотіли повісити вбивство. Про її вплив у Гадячі можна судити по виборах міського голови Гадяча, де Ірма Крат зайняла друге місце, обійшовши місцевих товстосумів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...