• Головна
  • Недобудований протитуберкульозний диспансер у Полтаві вже тріщить по швах
12:00, 1 березня 2012 р.

Недобудований протитуберкульозний диспансер у Полтаві вже тріщить по швах

Як стало відомо, окрім третьої черги будівництва обласного протитуберкульозного диспансеру перед обласною владою стоїть додаткове і неочікуване завдання — відремонтувати вже діючі споруди. У 2013 році планується завершити будівництво обласного протитуберкульозного диспансеру, який зводять із 1995-го. На останню — третю — чергу необхідно понад 200 мільйонів гривень. У 2011 році тут освоїли майже 24 мільйони гривень із держбюджету та 4 мільйони обласних коштів. Цього року об’єкт очікує транш із державного бюджету — 75 млн. грн.

Першу чергу — поліклініку для дорослих та дітей і бактеріальну лабораторію — здали в експлуатацію у 2004-ому. Торік ввели в дію господарчий комплекс із знезаражувальною установкою. На черзі — спорудження новобудови із діагностичним центром, палатними блоками, харчоблоком і споруда для знезараження стічних вод.

Але недавно стінами двоповерхової поліклініки «пішли» тріщини. Причому, доволі помітні. Кажуть, що коли її зводили, внесли зміни до проекту: замість фундаменту із вдавлених паль зробили традиційний «стрічковий», глибиною один метр. У Полтавській облдержадміністрації пояснюють, що поліклініку підточили підземні води. Поруч знаходиться котлован під іншу споруду, який протягом тривалого часу був відкритий і неодноразово заливався дощами. Саме дощі та підземні води почали руйнувати поліклініку.

Тепер тільки на ремонт стін поліклініки необхідно шукати додатково майже 
82 тисячі гривень. Що стосується вартості ремонту фундаменту, її поки що не визначили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...