• Головна
  • У Полтавській райраді спробували вчинити "переворот"
07:13, 29 квітня 2016 р.

У Полтавській райраді спробували вчинити "переворот"

28 квітня відбулася сесія Полтавської районної ради. Перед початком сесії депутат Валерій Толкачов (ВО «Свобода») запропонував винести на голосування питання про зняття з посади діючої голови Полтавської районної ради Оксани Гончаренко (БПП "Солідарність").

Таку пропозицію він мотивував тим, що за час перебування Оксани Гончаренко на посаді очільниці ради не відбулося ніяких суттєвих змін. Частина депутатів оцінили роботу теперішньої голови ради як незадовільну і подали відповідну заяву щодо її дострокового звільнення. 

Під заявою підписалися 13 депутатів із 36: Михайло Кононенко («Батьківщина»), Григорій Рябокінь («Батьківщина»), Євгеній Азаров («Батьківщина»), Іван Міщенко («Батьківщина»), Світлана Сухаренко «Батьківщина»), Андрій Подлетейчук ( «УКРОП»), Олександр Шевченко («УКРОП»), Роман Стасенко («УКРОП»), Андрій Командиров («Партія простих людей»), Тетяна Кузьменко («Партія простих людей»), Валерій Толкачов (голова фракції «Свобода»), Яна Жарська («Свобода»), Олексій Івженко («Свобода»).

На посаду нового очільника райради пропонувалася кандидатура заступника голови райради – Михайла Кононенка (ВО «Батьківщина»).

Проте сама Оксана Гончаренко категорично не згодна з такою оцінкою своєї діяльності. Вона попросила «заколотників» пред’явити конкретні претензії до своєї роботи. 

Депутат від БПП «Солідарність» Віталій Турпітько став на захист голови райради, заявивши про спробу підкупу депутатів. За його словами, деяким депутатам пропонували по 2000 $ за голосування за зняття Гончаренко з посади. 

Його підтримали народний депутат Юрій Бублик, голова ГО «Відродження Полтави» Ігор Головатий, Рунівщинський сільський голова Володимир Сухаренко та інші присутні. Вони розповіли про те, що відбувається спроба захоплення ради представниками бізнес-групи «Альфа-капітал». Ініціаторами підкупу нібито є Ірина Степаненко та одіозний бізнесмен Олександр Павлюченко.

У результаті майже двогодинного обговорення даного питання депутати проголосували за те, щоб перейти до порядку денного, а питання про переобрання голови райради розглянути іншого разу – з дотриманням усіх юридичних норм.

Нагадаємо, нещодавно була спроба "посунути" голову Октябрської районної ради Романа Чабановського, для прийняття рішення не вистачило одного голосу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #райрада #переворот
Оголошення
live comments feed...