Полтавський журналіст буде позиватися до депутата міськради за погрози фізичної розправи

Під час вчорашньої сесії полтавської міської ради між журналістом скандального інтернет-видання «Останній Бастіон» Сергієм Нагорним та депутатом від БПП «Солідарність» Сергієм Чередніченком виник конфлікт.

Під час засідання депутат, як він сам пояснив, попросив журналіста не фотографувати його. За словами Чередніченка, журналіст робить кілька сотень знімків, потім обирає той, на якому депутат вийшов з «дивним виразом» і опублікує чергову статтю про діагноз депутата.

Нагадаємо, на шпальтах «Останнього Бастіону» неодноразово з’являлися статті, де Чередніченку приписують діагноз шизофренія.

че

Сам же журналіст в коментарях Інституту масової інформації зазначив, що написав заяву з приводу протиправних, на його думку, дій депутата:

-        Я, як і завжди працював на сесії, хотів поповнити базу фото і фотографував різних депутатів, у тому числі і Сергія Чередніченка. Під час цього процесу він сказав мені на вухо лайливі слова, погрожував побити і сказав, що сам братиме у цьому участь.

Сергій Чередніченко гостро відреагував на звинувачення Нагорного і головного редактора видання Геннадія Сікалова:

-        Сікало -  людина, яка в своєму житті не створила жодного позитивного проекту. Буцигарня за розбій, вбивство, крадіжки газоконденсату, підроблений диплом, розірване підприємство, десятки статей з «чорнухою» без жодного підтверджуючого документу. Що зробив Сікалов корисного для міста? Виступав проти забудови центру і тут же будував на Жовтневій 5 плюючи людям в обличчя? Чи можна ображатися на хвору людина? Звісно, що ні. Я не звертаю увагу на Масюка, Сікалова бо розумію, що цим людям потрібна медична допомога.

Варто зазначити, що це вже не перший конфлікт між «Останнім Бастіоном» та депутатами міськради. Раніше депутат від БПП «Солідарність» Матвєєва Майя подала позов на видання за наклеп.

311 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов