• Головна
  • Зареєструвати бізнес на Полтавщині можна онлайн
17:28, 21 квітня 2016 р.

Зареєструвати бізнес на Полтавщині можна онлайн

З 21 квітня 2016 року за допомогою державного порталу державних послуг iGov стали доступними дві найбільш популярні державні послуги – реєстрація СПД (ФОП) та реєстрація юридичної особи.

В рамках реформи децентралізації Міністерство юстиції передало функції реєстрації на місця.

-​ Для того, щоб зареєструвати ваш бізнес необхідно лише зайти на сайт https://igov.org.ua/, авторизуватись за допомогою bankID чи ЕЦП (електронно – цифровий підпис), заповнити коротку форму і підписати заявку. На протязі одного-двох днів ви отримаєте емейл, про те, що вашу компанію внесено до Єдиного державного реєстру, поставлено на облік до податкової та пенсійного фонду. Жодні державні органи відвідувати не потрібно. Все через інтернет. Послуга безкоштовна. Працює з ЕЦП всіх основних центрів України, а також під всіма браузерами і операційними системами, - пояснює Дмитро Дубілет менеджер проекту iGov.

Представник волонтерської групи по впровадженню iGov в Полтавській області Юлія Городчаніна коментує:

-​ Підприємці отримують справжній подарунок, адже тепер, незважаючи на місце знаходження є можливість зареєструвати власний бізнес уникаючи адміністративного навантаження та корупційних ризиків.

На даний момент для жителів Полтавської області є доступними 47 послуг та ще 18 дуже скоро стануть доступними на порталі iGov.

Альона Гончаренко, волонтер ініціативи iGov у Полтаві

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #бізнес #реєстрація #iGov
Оголошення
live comments feed...