• Головна
  • Полтавські землевпорядники перерахували до бюджету майже 1,4 мільйона гривень за надання адмінпослуг
15:54, 23 квітня 2016 р.

Полтавські землевпорядники перерахували до бюджету майже 1,4 мільйона гривень за надання адмінпослуг

З початку року органи земельних ресурсів Полтавщини надали населенню 63 089 адміністративних послуги. З них 41 321 або 65 % – на безоплатній основі. Інші 21 768 адмінпослуг (35 %) надані на платній основі.

За адмінпослуги, що потребують оплати, фахівці землевпорядної служби Полтавської області перерахували до бюджетів 1,397 млн гривень. Найбільші надходження –  1,175 млн грн. отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 19 576 таких документів.

Наступною популярною для Полтавщини є послуга з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення. За уточненням даних звернулись 872 особи. Плата за послугу склала 148,755 тис. гривень. За проведення державної експертизи землевпорядної документації та інші адмінпослуги надійшло більше 73 тис. гривень.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувались видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (9 768) та проведення державної реєстрації земельної ділянки (8 590). Довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями запитували 4 645 осіб.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #землевпорядники #бюджет #податки
Оголошення
live comments feed...