• Головна
  • «Свобода» відхрестилася від полтавського нардепа
13:44, 12 квітня 2016 р.

«Свобода» відхрестилася від полтавського нардепа

У ВО «Свобода» прокоментували вчорашню заяву свого колишнього побратима, народного депутата України з Полтавщини Юрія Бублика про вхід до пропрезидентської фракції БПП «Солідарність у Верховній Раді.

Прес-служба політичної сили опублікувала офіційне звернення з цього приводу:

- Всеукраїнське об'єднання «Свобода» закликає громадськість та пресу не асоціювати народних депутатів України Юрія Бублика та Сергія Рудика (Сергій Рудик був обраний як самовисуванець народним депутатом України від виборчого округу № 198 (місто Сміла, Кам'янський, Смілянський райони, частина Черкаського району Черкаської области) із нашою політичною силою. Членство цих парламентарів у ВО «Свобода» припинено ще 2015 року. Сергій Рудик перестав бути членом об'єднання 20 березня, Юрій Бублик - 25 грудня.

Крім того, у Всеукраїнському об’єднанні засудили позицію Бублика та Рудика, які увійшли до БПП:

- Водночас ми засуджуємо їхню угодовську позицію та вхід до фракції влади. У повідомленнях про припинення членства цих депутатів у ВО «Свобода» прес-служба партії наголошувала, що наше об'єднання керується перш за все інтересами української нації, а не окремих членів партії, зокрема й народних депутатів. Бажання окремих осіб до співпраці з іншими політичними силами не може впливати на політичну позицію всього об'єднання, адже «Свобода» у своїй діяльності виходить насамперед із наших ідеологічних та програмових засад.

Читайте також: Полтавський нардеп: «На сьогодні перевибори – це катастрофа для України»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Свобода #бублик #БПП #заява #фракція
Оголошення
live comments feed...