На Полтавщині через музику «наводять мости» з Європою

Через перший масштабний етно-рок фестиваль гадяччани планують «побрататися» з Польщою та Литвою

Ініціативна група творчих людей з Гадяча планує провести в місті перший етно-рок фестиваль «Козацька столиця». Цей захід, на думку організаторів, сприятиме не тільки знайомству гостей з етнічними особливостями Полтавщини, а й значно допоможе у розвитку туристичної сфери, творчого потенціалу краю. Також через етно-фестиваль організатори планують налагодити міжнародні контакти.

«До такої масштабної події треба готуватися заздалегідь, - розповідає один з організаторів проекту, голова ГО «Нова Толока» Андрій Силенко. – Тож дійство плануємо провести в кінці липня чи на початку серпня наступного року. Зараз ми займаємося підготовкою. Вже навели зв’язки із міською владою, та й районна обіцяє всіляко допомагати. Знайшли чудове мальовниче місце біля річки, де й проведемо фестиваль. Активісти «Нової толоки» і небайдужі гадяччани прибиратимуть територію, вирубуватимуть гілля протягом теплого періоду року, адже загальна площа – 16 га».

h6G1Ai9i_eI

Ідея створення такого фестивалю виникла давно, але після Революції Гідності вирішили реалізувати пізніше, коли в країні стане затишніше.

Організатори вже розробили концепцію, пишуть сценарії, готують рекламну продукцію та ведуть перемовини з учасниками майбутнього рок-фестивалю.

«Ми вже визначилися з учасниками, всі отримали від нас запрошення, жоден не відмовився. У фестивалі візьмуть участь як українські колективи, так і закордонні. Наразі вже запрошені гурти з Польщі та Литви. Домовляємося з гончарами, майстрами вишивки», - говорить Андрій Силенко.

За словами міського голови Гадяча Володимира Нестеренка, управлінцям дуже сподобалася ідея проведення такого заходу. У місті є відповідні програми, під які можна буде виділити кошти.

Окрім долучення гостей до культури Полтавщини, організатори мають на меті ще й розширення туристичної сфери, а також налагодження братерських стосунків з европейськими країнами.

«Гадяч – гетьманська столиця. Тому ми збудуємо на вході величезну дерев’яну булаву – символ гетьманства. Вже знайшли майстра, який візьметься за роботу. Також плануємо збудувати діючий млин-вітряк, сплетемо тини.  Подібні етнічні споруди приваблять туристів. А коли побачать нашу природу, чисте повітря та спробують екологічну їжу, то взагалі відбою не буде, - ділиться планами Андрій Силенко. – Окрім того, плануємо запросити представників влади із зарубіжних міст, можливо мерів. З Гадячем вони підпишуть Договір побратимства, що, в свою чергу, дасть змогу культурному обміну, взаємодії громад. Можливо їхні школярі будуть приїздити до нас, а наші – до них».

Перша масова толока відбедеться вже завтра о 10.00. Організатори запрошують усіх бажаючих приєднатися до заходу. З собою мати лопати, граблі, сокири та гарний настрій.

180 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов