• Головна
  • На Полтавщині хворим ліки доставлятимуть на електровелосипедах
17:45, 7 квітня 2016 р.

На Полтавщині хворим ліки доставлятимуть на електровелосипедах

На  чотирьох електровелосипедах соціальні працівники Полтави, Миргорода та Кременчука здійснюватимуть соцсупровід хворих на мультизернисту форму туберкульозу, які потребують постійного нагляду.

Як повідомила прес-служба Полтавського обласного Центру здоров’я, напрямок «Медико-соціальний супровід хворих на мультизернисту форму туберкульозу (МРТБ)» почали впроваджувати на Полтавщині фахівці БО «Світло надії» спільно з обласним протитуберкульозним диспансером, завдяки фінансовій підтримці міжнародних організацій PATH, USAID в рамках проекту «Challenge TB».

Цей компонент впроваджується у 8-ми містах області: Полтаві, Кременчуці, Миргороді, Пирятині, Лубнах, Гадячі, Комсомольську та Кобеляках. 

На 4-ох електровелосипедах соціальні працівники Полтави, Миргорода та Кременчука здійснюватимуть соцсупровід хворих на МРТБ, оскільки саме у цих районах найбільша кількість хворих на МРТБ, які знаходяться на амбулаторній фазі лікування. Тепер, щоб доставити медикаменти, вони витрачатимуть набагато менше часу. 

На Полтавщині хворим ліки доставлятимуть на електровелосипедах, фото-1

- Електровелосипеди дуже зручні, особливо в теплу пору року. До того ж економічні та легкі в управлінні. Вони посилять роботу протитуберкульозної служби, – зазначив директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА Віктор Лисак.

Ідея використовувати електровелосипеди запозичена із європейських міст. Благодійники сподіваються – незабаром таких засобів пересування стане набагато більше. 

Серед планового охоплення у 80 хворих на МРТБ, в рамках проекту «Challenge TB», на соціальному супроводі вже перебуває більше 40 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Електровелосипеди #ліки #хворі на туберкульоз
Оголошення
live comments feed...