• Головна
  • Депутат з Полтавщини вважає, що держава взагалі не підтримує сільське господарство
15:04, 3 квітня 2016 р.

Депутат з Полтавщини вважає, що держава взагалі не підтримує сільське господарство

"Зважаючи на те, яка є підтримка в цьому році на сільське господарство, можна сказати, що її взагалі немає", - Тарас Кутовий.

Вчора після виїзного засідання бюджетного комітету Верховної Ради України у Полтаві народні депутати дали прес-конференцію. Зокрема, Тарас Кутовий, депутат-мажоритарник з Полтавщини, наголосив, що підтримка тваринництва державою є мізерною.

"Зважаючи на те, яка є підтримка в цьому році на сільське господарство, можна сказати, що її взагалі немає. Тому що 50 млн. грн. на нашу майже 50-мільйонну країну – критично мало. А особливо в контексті, коли фактично через зміни, які відбуваються у спецрежимі, з галузі додатково, за різними розрахунками, «вимивається» майже 20 млрд. гривень. Мова йде про мільярди гривень. Тому той рівень підтримки неадекватний. І чесно кажучи, та напруга, яка виникла у фермерської спільноти, перш за все, пов’язана з тим, що є негативи, мінуси, а позитивів, компенсаторів фермери не отримали. Я за те, щоб був справедливий підхід до підтримки сільського господарства. Коли ті, хто мають достатньо можливостей для розвитку, так само зважали на потреби, які є в державі, оскільки зараз не той період, коли є надлишкові кошти, для того, щоб їх залишать у всіх галузях, але, разом з тим, підтримка фермерства і, взагалі, зміна вектору на підтримку саме малих господарств, повинна бути відчутною. Середній розмір господарств – 107 га. Тому якраз фермерів з обсягом, умовно кажучи, 150 га потрібно підтримати, створити усі податкові умови, для того, щоб їм працювалося спокійно. Хочу сказати, що для багатьох фермерів спецрежим – це не тільки економічна категорія, а й запорука спокійної роботи з податковими й іншими фіскальними інституціями. Тому моя була пропозиція, і вона зараз відпрацьовується й асоціаціями, і буде зареєстрована, я сподіваюся, буде проголосована, щоб для фермерів з господарствами до 150 га, ми могли мати єдиний податок, у рамках цього єдиного податку максимально спростити взаємодію фермерів з державним органом", - висловився депутат.

Депутат з Полтавщини вважає, що держава взагалі не підтримує сільське господарство, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #депутат #засідання #конференція #тваринництво
Оголошення
live comments feed...