Депутат з Полтавщини вважає, що держава взагалі не підтримує сільське господарство

"Зважаючи на те, яка є підтримка в цьому році на сільське господарство, можна сказати, що її взагалі немає", - Тарас Кутовий.

Вчора після виїзного засідання бюджетного комітету Верховної Ради України у Полтаві народні депутати дали прес-конференцію. Зокрема, Тарас Кутовий, депутат-мажоритарник з Полтавщини, наголосив, що підтримка тваринництва державою є мізерною.

"Зважаючи на те, яка є підтримка в цьому році на сільське господарство, можна сказати, що її взагалі немає. Тому що 50 млн. грн. на нашу майже 50-мільйонну країну – критично мало. А особливо в контексті, коли фактично через зміни, які відбуваються у спецрежимі, з галузі додатково, за різними розрахунками, «вимивається» майже 20 млрд. гривень. Мова йде про мільярди гривень. Тому той рівень підтримки неадекватний. І чесно кажучи, та напруга, яка виникла у фермерської спільноти, перш за все, пов’язана з тим, що є негативи, мінуси, а позитивів, компенсаторів фермери не отримали. Я за те, щоб був справедливий підхід до підтримки сільського господарства. Коли ті, хто мають достатньо можливостей для розвитку, так само зважали на потреби, які є в державі, оскільки зараз не той період, коли є надлишкові кошти, для того, щоб їх залишать у всіх галузях, але, разом з тим, підтримка фермерства і, взагалі, зміна вектору на підтримку саме малих господарств, повинна бути відчутною. Середній розмір господарств – 107 га. Тому якраз фермерів з обсягом, умовно кажучи, 150 га потрібно підтримати, створити усі податкові умови, для того, щоб їм працювалося спокійно. Хочу сказати, що для багатьох фермерів спецрежим – це не тільки економічна категорія, а й запорука спокійної роботи з податковими й іншими фіскальними інституціями. Тому моя була пропозиція, і вона зараз відпрацьовується й асоціаціями, і буде зареєстрована, я сподіваюся, буде проголосована, щоб для фермерів з господарствами до 150 га, ми могли мати єдиний податок, у рамках цього єдиного податку максимально спростити взаємодію фермерів з державним органом", - висловився депутат.

112 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов