• Головна
  • Декомунізацією вулиць у Полтаві займеться Матковський, який вважає, що перейменування не на часі
14:07, 24 березня 2016 р.

Декомунізацією вулиць у Полтаві займеться Матковський, який вважає, що перейменування не на часі

Для цього депутат міської ради Полтави заснував спеціальну громадську ініціативу під назвою «Твоя вулиця – твоя назва».

В рамках реалізації цього проекту, планується провести опитування мешканців вулиць, які мають перейменувати і на основі цього змінити назви вулиць.

Особисто сам Матковський є противником перейменування вулиць, але вважає, що оскільки закон не залишає вибору, то потрібно виконувати його, але лише після того, як мешканці висловлять свою думку.

Декомунізацією вулиць у Полтаві займеться Матковський, який вважає, що перейменування не на часі (фото) - фото 1

Декомунізацією вулиць у Полтаві займеться Матковський, який вважає, що перейменування не на часі (фото) - фото 1

Зазначимо, що згідно Закону, громада втратила своє право перейменовувати назви вулиць ще 21 листопада. Далі повноваження перейшли до сільських, селищних та міських рад. Оскільки міська влада Полтави не впоралась з цим завданням до 21 лютого, то наразі цим питанням займається керівництво області.

Матковський анонсував, що з початку квітня на вулицях, які мають перейменувати з’являться намети, в яких буде проводитися голосування за нову назву. Варіанти відповідей будуть складатися з усіх раніше запропонованих назв на засіданнях комісій та ініціативних груп. Всього у місті під дію Закону підпадають 117 вулиць.

Матковський розповів, чому саме зараз взявся проводити таке опитування, а не, наприклад, під час передвиборчої кампанії:

- Під час зустрічами з людьми, я запитував у людей: Треба чи не треба перейменовувати вулиці і вам хочу сказати, що є різні думки. Молоді люди, які захищали і захищають нашу державу вважають, що треба змінюватися і починати треба саме з вулиць. Я їх розумію і підтримую, але пенсіонери, які в свій час будували місто, не хочуть таких змін. Тому в моїй програмі не було перейменування і моє особисте ставлення, що сьогодні не час займатися перейменуванням. І тому я цим питання не займався, але якщо є закон, закон, який не дає нам права вибору і якщо ми будемо в стороні від цього процесу, то все вирішать без нас.

Матковський наголосив, що не йтиме всупереч тим напрацюванням, які вже зробили депутатські групи та комісії в міській та обласній радах, але результати цих опитувань не можуть бути проігнорованими. Що ж до центральних вулиць, таких як Леніна, Жовтнева, Калініна та Фрунзе, то Матковський пропонує, щоб усі полтавці мали змогу висловити свою думку з цього приводу.

Андрій Всеволодович зазначив, що всі витрати на проведення опитування бере на себе його благодійний фонд "Полтавська Родина" і додав, що особисто він виступає за нейтральні назви вулиць.

Читайте також: В Полтаві опублікували нові назви вулиць

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Матковський #декомунізація
Оголошення
live comments feed...