• Головна
  • Працівники комунального підприємства у Полтаві виштовхали депутатів (ВІДЕО)
16:27, 22 березня 2016 р.

Працівники комунального підприємства у Полтаві виштовхали депутатів (ВІДЕО)

Протистояння навколо головної посади комунального підприємства «Полтавафарм» набирає ще більших обертів. Після чергових блокувань автодоріг конфлікт перемістився на саме підприємство.

В’їзд на підприємство заблокували невідомі молодики. На захист комунального підприємства від «рейдерського захоплення», яке на їх думку планує провести обласна рада, стали відомі полтавські громадські активісти. А саме Олександр Лещенко, Василь Ковальчук, Олександр Масюк та Геннадій Сікалов.

Так учора, 21 березня спеціально створена депутатська комісія намагалася потрапити у КП «Полтавафарм» для проведення перевірки діяльності. У її складі депутати обласної ради - Валерій Прядко, Віталій Кабачок, Олександр Алексюк, Олександр Ківшик. Разом із ним був і в.о директора підприємства Дмитро Майборода.

Проте, зробити їм цього не вдалося, вище названі активісти, які взяли на себе місію представляти інтереси підприємства у буквальному сенсі виштовхали з приміщення.

Ковальчук звинуватив місцеві телеканали в «проплаченності».

А Олександр Масюк обіцяв «набити морду» в.о. директора Дмитру Майбороді.

Голова обласної ради Олександр Біленький так прокоментував ситуацію, що склалася: "Сьогодні спеціально створена депутатська комісія намагалася потрапити у КП "Полтавафарм" для проведення перевірки діяльності. Вони перешкоджали депутатській діяльності, силоміць виштовхували їх з приміщення. На робоче місце не був допущений в.о.керівника "Полтавафарм" Дмитро Майборода, призначений на посаду згідно чинного законодавства. Заробітчани-активісти і підбурені ними деякі працівники підприємства в такий спосіб продовжують протидіяти спробам депутатського корпусу розібратися у проблемному питанні "Полтавафарм".

Довідково:Органи місцевого самоврядування можуть утворювати, реорганізовувати та ліквідовувати комунальні підприємства (заклади, установи). Відносини цих органів з комунальними підприємствами будуються на засадах їх підпорядкованості, підзвітності та підконтрольності органам місцевого самоврядування. До відання виконкомів органів сільських, селищних і міських рад згідно з їх повноваженнями по управлінню комунальною власністю належить встановлення порядку та здійснення контролю за використанням прибутків комунальних підприємств, а також заслуховування звітів про роботу їхніх керівників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Полтавафарм #директор #скандал

Коментарі

Оголошення
live comments feed...