• Головна
  • Переваги лікування стереотаксичною радіохірургією Кібер-Ножа для пацієнтів з пухлиною головного мозку
Реклама
16:48, 4 квітня 2016 р.

Переваги лікування стереотаксичною радіохірургією Кібер-Ножа для пацієнтів з пухлиною головного мозку

Реклама

Існує більш ніж 120 типів пухлин мозку, згідно з даними Американської асоціації пухлини головного мозку.

Роботизована стереотаксична радіохірургія, яку пропонує система Кібер-Ніж (stereotactic radiosurgery – SRS) безболісно поставляє точні промені високої дози радіації до пухлин головного мозку і уражень без розрізів, трепанації, госпіталізації або тривалого часу відновлення.

Кібер-Ніж є неінвазивною альтернативою операції на мозку і може бути використаний для лікування пухлин головного мозку, які вважаються неоперабельними через їх розташування в голові, а також для тих пацієнтів, які не можуть пройти таку операцію через їхній поганий медичний стан, або тих, хто просто відмовляється проходити оперативне лікування. Система CyberKnife також може бути застосована для лікування доброякісних або неракових пухлин і в інших умовах, таких як артеріовенозна мальформация (АВМ) і кавернома, а також невралгії трійчастого нерва. Дізнайтеся більше про лікування Кібер-Ножем АВМ та каверноми на цій сторінці.

Як згадувалося, Кібер-Ніж лікує пухлини головного мозку і метастази головного мозку за допомогою стереотаксичної радіохірургії (SRS). Лікування доставляється технологією CyberKnife®, забезпечуючи важливу альтернативу для пацієнтів, які не є кандидатами на операцію або прагнуть до щадного способу лікування.

На відміну від операцій на пухлині головного мозку, які можуть тривати протягом трьох годин, вимагають загальний наркоз і перебування в онкологічному центрі, Кібер-Ніж лікує пацієнтів без розрізу або седації, що дозволяє пацієнтам повернутися до своєї звичайної діяльності після лікування досить швидко. Прикладом швидкого лікування може слугувати так звана «операція» на гліомі. Дізнайтеся більше про лікування Кібер-Ножем гліоми на сайті.

Кібер-Ніж лікує мозок пацієнтів з пухлинами в п'ять або менше обробок, тобто в набагато більш короткий період часу, ніж звичайні форми променевої терапії, які, як правило, вимагають послідовних методів лікування по п'ять днів на тиждень в термін до 6 тижнів.

Кібер-Ніж виробляє високо конформне пучкове випромінювання, яке відповідає формі пухлини, мінімізуючи променеве навантаження на навколишні здорові тканини мозку, будь то лікування Кібер-Ножем невриноми слухового нерва або якого-небудь іншого новоутворення. Про лікування невриноми читайте за цією ланкою.

На відміну від деяких радіохірургічних систем, Кібер-Ніж не використовує інвазивні спеціальні металеві рамки для голови в лікуванні пухлин головного мозку, як це буває при використанні Гамма-ножа, усуваючи необхідність у місцевій анестезії. Це може бути особливо корисно для хворих з пухлинами поблизу критичних структур головного мозку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...