• Головна
  • Історія полтавки Вікторії Лози: волонтер, мама, лікар і суворий керівник
08:03, 9 березня 2016 р.

Історія полтавки Вікторії Лози: волонтер, мама, лікар і суворий керівник

Громадське.Woman – новий проект від ГромадськогоТБ.Полтава.

Громадське.Woman – це не про моду і дієти. Це про жінок, які рухають цей світ.

Героїня першого випуску – інструктор з домедичної допомоги, волонтер, мама двох чудових хлопчиків і чарівна бізнесвумен в одній особі Вікторія Лоза.

Як розповідає Вікторія, в часи Майдану та з початком збройного конфлікту на сході вона, в силу власних можливостей, допомагала учасникам цих подій. «Волонтерити» мамі з двома маленькими дітьми було непросто, проте молода жінка знайшла себе у сфері домедичної допомоги. Тепер вона вчить військових, як рятувати людські життя. Перед тим, як відправитися на схід, через її курси з тактичної медицини пройшли тисячі мобілізованих до лав ЗСУ.

Крім того, у вільний час Віка працює на станції екстреної медичної допомоги на волонтерських засадах. За словами колег, найкраще вдається дівчині серцево-легенева реанімація.

Мало хто знає, що Вікторія – ще й досить успішна бізнеследі та сувора начальниця. Вона керує трьома магазинами та тримає роботу підлеглих під пильним контролем.

При цьому встигає виділяти час і на догляд за собою. Ранкова пробіжка, оздоровлюючий масаж, перукарня – на все це знайдеться місце в щільному графіку енергійної рудоволосої красуні.

Сама ж Вікторія своєю головною роллю в житті вважає роль мами. Коли вона зі своїми дітьми – все інше відходить на другорядний план. 

Як їй вдається встигати все: керувати трьома магазинами, проводити курси з тактичної допомоги для військових, "волонтерити" на станції екстреної медичної допомоги, доглядати за дітьми та слідкувати за власною зовнішністю – дізнавалося ГромадськеТБ.Полтава.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавка #Лоза #волонтер
Оголошення
live comments feed...