• Головна
  • Представники трудового колективу КП «Полтавафарм» намагалися зірвати сесію полтавської облради
15:42, 4 березня 2016 р.

Представники трудового колективу КП «Полтавафарм» намагалися зірвати сесію полтавської облради

Сьогодні на пленарному засіданні сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання представники трудового колективу КП «Полтавафарм» прийшли до сесійно зали в білих халатах аби бути почутими.

Активними протестними діями активісти намагалися донести свою позицію до депутатів, а натомість двічі зривали засідання. Олександр Біленький наголосив на тому, що так звані представники громадськості погрожували йому і його сім’ї, тому він запропонував на розгляд облради рішення про проведення закритого пленарного засідання, але не був підтриманий колегами.

Працівники КП «Полтавафарм» прийшли в сесійну залу аби висловити своє невдоволення щодо примусового звільнення в.о. директора підприємства  В’ячеслава Білизного. Представник активістів, головний бухгалтер КП "Полтавафарм" Яна Крайняй наголосила на вимозі проведення законного і прозорого конкурсу на посаду директора, а також прохала депутатів зберегти комунальну власність підприємства і не віддавати в приватні руки.  

На прес-конференції Олександр Біленький розповів, яким чином вирішується дане питання:

- Спочатку потрібно прийняти Положення про конкурс. Там прописано всі механізми. В розробці положення приймали і приймають участь фахові юристи університету імені Ярослава Мудрого, з якими ми підписали договір. Наступний крок - це комісія, яку очолює Валерій Прядко. Вона виносить положення на сесію обласної ради і депутати голосують. Тільки після того буде оголошений конкурс. Тому, по-перше, ще немає ніяких конкурсантів, а, по-друге, рішення про конкурс може бути прийняте тільки депутатами обласної ради. Все інше - це інсценуації.

Нагадаємо, що 19 лютого представники громадськості зірвали виробничу нараду між колективом КП "Полтавафарм", обласною державною адміністрацією та обласною радою

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавафарм #сесія #облрада #Біленький
Оголошення
live comments feed...