Будівництво

Піноблоки являють собою формований штучний камінь промислового виробництва, виготовлений з пінобетону. Сьогодні пінобетон є чи не найбільш популярним будматеріалом з категорії легких пористих бетонів. Базовий склад пінобетону простий: цемент різних марок, дрібний заповнювач (як правило, пісок), піна і вода. Головним компонентом, що можна зрозуміти і по назві, є піна. Саме піна, рівномірно утворюючи в цементно-песчаному розчині невеликі повітряні капсули, надає пінобетону його унікальні властивості.

Вперше піноблоки Львів http://blokbud.lviv.ua/pinobloku.html з'явилися в Європі і, завдяки екологічній чистоті і особливим властивостям, швидко отримали визнання як серед будівельників, так і серед кінцевих споживачів. Російський ринок пінобетон завоював в середині дев'яностих, і зараз його вже неможливо уявити будівництво промислових чи житлових об'єктів.

В даний час, враховуючи масштабний розвиток технологій, при виробництві пінобетону використовуються різні технологічні методики. Разом з тим ті принципи, на яких базується більшість технологій, дозволяє виділити дві основні групи, головною відмінністю яких з економічної точки зору є співвідношення показників якість/вартість.

Згідно з однією з технологій, що відрізняється простотою і низькою собівартістю, пінобетон виробляють шляхом одночасного введення всіх компонентів в змішувач і інтенсивного їх перемішування, утягує в розчин повітря. При такій технології отримати піну можна тільки при дуже-дуже рідкому (рухливому) розчині, що вимагає рясного введення води (що, правда, знижує міцність готового матеріалу), або активного введення пластифікаторів, а це вже позначається на можливості використання екологічно чистих і якісних білкових просвітників піни.

Друга технологія при всіх своїх плюсах відрізняється великою кількістю технологічних операцій і високими витратами. Вона полягає у первісному приготуванні розчину і подальшої подачі в розчин піни. У процесі перемішування відбувається насичення піни бетоном. Як бачимо, технологія передбачає поділ процесу виробництва на послідовні етапи, що дозволяє вести контроль за якістю і виробляти кращий матеріал.

Піноблоки виходять або шляхом розливу пінобетону по заготовленим формами, або шляхом розпилювання пінобетонного масиву необхідного розміру піноблоки, ціна готового матеріалу буде прямо залежати від тієї технології, яка була застосована при виготовленні пінобетону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі