• Головна
  • Медики Полтавщини підбили підсумки 2011 та окреслили цьогорічні завдання
15:40, 3 лютого 2012 р.

Медики Полтавщини підбили підсумки 2011 та окреслили цьогорічні завдання

Близько 300 працівників медичної галузі області зібрались сьогодні в Українські медичній стоматологічні академії, аби підбити підсумки року, що минув та визначити перспективи на 2012. На захід також запросили голів РДА, які звітували про медичні досягнення галузі в окремих районах.

Голова Полтавської ОДА Олескандр Удовіченко, зокрема, наголосив на необхідності  подальшого реформування медицини.

« У 2012 році ми продовжуватимемо йти шляхом реформ. Звичайно, їхнє впровадження  потребує фінансових затрат, проте найголовніше - змінити психологію і лікаря, і чиновника, який опікується сьогодні цими проблемами»,  - сказав Олександр Удовіченко.

На думку керівника області, особливої уваги заслуговує питання  якості первинної медицини.

«Реформування первинної медико-санітарної допомоги дозволяє наблизити лікарську допомогу до кожного мешканця Полтавщини».

В області вже провели оптимізацію 21 дільничної лікарні, однієї районної та міської в лабораторії, в тому числі - сімейної медицини. Зараз на Полтавщині працюють 547  сімейних лікарів, що більше за торік на 32 , функціонує 290 закладів та окремих структурних підрозділів сімейної медицини.


Під час засідання розглянули й інші сфери реформування медгалузі, про які, крім Олександра Удовіченка,  доповідали начальник Головного управління охорони здоров'я ОДА Віктор Лисак, головний державний санітарний лікар області Анатолій Журавльов, ректор УМСА В'ячеслав Ждан, начальник управління охорони здоров'я Полтавського міськвиконкому Сергій Котов, інші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...