У Полтаві відкрили офіс з обслуговування великих платників

Сьогодні в Полтаві відбулося урочисте відкриття Полтавське управління МГУ ДФС – центрального офісу з обслуговування великих платників податків.

Управління відкрили на базі Полтавської митниці, що знаходиться за адресою вулиця Пролетарська, 28. На відкриття завітав Голова державної фіскальної служби України Роман Насіров, який разом з головою Полтавської ОДА перерізав стрічку.

Відтепер великі платники податків з Полтавської області зможуть обслуговуватися максимально територіально зручно і, таким чином будуть поповнювати обласний бюджет, адже до тепер 43 великі підприємства були змушені сплачувати податки в столиці, Дніпропетровську чи Харкові.

За результатами роботи органів ДФС за минулий рік полтавські підприємства, що належать до категорії великих платників податків, сплатили до держбюджету майже 11 мільярдів гривень та понад 300 мільйонів до місцевої скарбниці.

- Ми багато працюємо в тому напрямку, щоб адміністрування ставало електронним, намагаємося мінімізувати людський фактор. Багато з колегами ми працюємо над тим, щоб ДФС була не перевіряючою службою, а для того, щоб були співробітники ДФС були колегами, які допомагають адмініструвати сплату податків, - розповів Насіров про основні напрямки реформування, які відбуваються у відомстві.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко наголосив, що відкриття кабінету для великих платників податків стане рішучим кроком в розвитку регіону. І повідомив, що рекомендуватиме всім підприємцям переходити до полтавського управління:

Робота по відкриттю полтавського управління зайняла у нас близько року. І я дякую Роману Михайловичу особисто, тому що він своєю підтримкою і бажанням допомогти такій потужній Полтавській області, яка сьогодні є бюджетоутримуючою в Україні, спромогтися залишити частину коштів, яку сьогодні заробляють наші підприємства, саме на розвиток регіону. 51 підприємство за останні три роки було знято з обліку у Полтавській області і переведено до інших офісів великих платників податків. Це приблизно 9,5 мільярдів гривень, які сплачені полтавськими підприємцями і приблизно 738 мільйонів, які могла б отримати Полтавщина додатково на соціально-економічний розвиток.

Полтава Офіс платники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі