На Полтавщину приїжджає все більше шанувальників Лесі Українки

23 лютого у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулася ІХ науково-практична конференція "Екскурсійна діяльність - реалії та перспективи. Полтавщина - україніша Україна", присвячена 145-річчю від дня народження Лесі Українки.

Як повідомляє телерадіокомпанія «Лтава»,  згадати творчість української письменниці Лариси Петрівни Косач-Квітки (Лесі Українки), а також презентувати малу Батьківщину письменниці - Гадяч, зібралися екскурсоводи, полтавські науковці, представники влади та громадських організацій, а також всі прихильники творчості Лесі Українки.

Відкриваючи конференцію голова полтавської ОДА Валерій Головко наголосив на тому, що ми маємо пишатися дотичністю Лесі Українки до нашого краю, й зробити Гадяч ще одним туристичним брендом, який буде приносити області не тільки славу, а й гроші. Адже від самого початку року триває паломництво справжніх шанувальників творчості письменниці на Полтавщину з різних куточків світу – Грузії, Іспанії, Росії, Білорусії та Молдови.

Заступник голови Гадяцької райдержадміністрації Сергій Бондаренко запевнив, що Гадяч вже сьогодні готовий прийняти усіх охочих торкнутися історії «Краю Лесиних казок». Для цього підготували як нові екскурсії у давно відомих музеях, так і інші об’єкти інфраструктури. 

Нагадаємо, що 25 лютого цього року світ відзначатиме 145 років від дня народження видатної українськой письменниці. Кожен може долучитися і згадати безсмертну творчу спадщину Лесі Українки. 

Леся Українка річниця народження
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі