Андрій Матковський: «Коли я був міським головою, мені ніхто двері не виламував»

Екс-міський голова Полтави Андрій Матковський прокоментував ситуацію з вибиттям дверей у кабінеті його конкурента Олександра Мамая. Таких випадків було два. Першим, хто вибив двері у кабінет мера Полтави був нардеп Сергій Каплін, вдруге цей «подвиг» повторив партнер Матковського Михайло Шевченко.

Нагадаємо, 25 грудня, після того як Мамай оголосив перерву сесії, соратник і бізнес-партнер Матковського Михайло Шевченко пошкодив двері кабінету міського голови. Цей факт зафіксували фото та відеокамери журналістів. Натомість Андрій Всеволодович в ефірі «Громадського ТБ» заявив, що не знає, хто саме вибивав двері.

- Я коли був міським головою, мені ніхто двері не виламував і плюс до того хочу сказати, що якщо б мене зараз обрали міським головою, то теж ніхто б двері не вибивав. Це питання задасте міському голові, який втікає від людей. Спочатку людей «роззадоріт», а потім тікає, зачиняється, ні з ким не спілкується. Я не хочу захищати людей, які вибивають двері, це дуже погано, не демократично. Але з іншого боку, я хочу сказати,  треба спілкуватися з людьми. Розумієте, дуже часто люди доведені до відчаю.

Безымянный

/Михайло Шевченко/

Матковський зазначив, що знайомий з Михайлом Шевченком, але не був присутнім під час самого інциденту. Також Андрій Всеволодович відмовився розповідати, що саме об’єднує його з Шевченком.

 

Мамай Матковський Шевченко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі