Мамай підтримує пропозицію перейменувати вулицю у Полтаві на честь свого попередника

Сьогодні, після чергового пленарного засідання позачергової сесії Полтавської міської ради Олександра Мамая запитали, чи підтримує він бажання деяких полтавців перейменувати одну з вулиць Полтави на честь колишнього міського голови Анатолія Кукоби.

Нагадаємо, на розгляд міського голови Полтави направили петицію, в якій пропонували перейменувати вулицю Пролетарську (Ленінський район) на вулицю Анатолія Кукоби. Наразі петиція зібрала 163 підписи з 250 необхідних. До закінчення збору підписів лишилося 84 дні.

Олександр Мамай наголосив, що підтримує дану ініціативу і пропонуватиме її для обговорення у Ленінській районній у місті Полтава раді. Головною умовою перейменування буде бажання жителів цієї вулиці. Тому мер наголосив, що вирішувати дане питання мають саме ті, хто проживає на цій вулиці і має прописку в паспорті.

- Моє особисте бачення – я тільки «за», щоб перейменувати вулицю Пролетарську на вулицю Кукоби. Тому що дійсно, ця людина там певний час проживала. Він навчався в другій школі, він любив другу школу, він її добудовував. Мені б хотілося, щоб, коли ця петиція набере необхідну кількість голосів, вона буде розглядатися на комісії. Я хочу у Ленінському райвиконкомі зібрати громадські слухання. І принципова позиція – щоб на ці слухання прийшли люди з паспортами, які проживають на цій вулиці. І саме територіальна громада, щоб поставила кінцеву крапку.

Нагадаємо, в 2011 році була спроба перейменувати цю вулиці на честь покійного Анатолія Кукоби, проте вона закінчилося супротивом з боку мешканців Пролетарської вулиці. 

 

Полтава вулиці Кукоби
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі