Олександр Мамай про трагічну загибель жінок від снігових глиб: «Відповідальність маю нести я»

Міський голова Полтави Олександр після сьогоднішнього пленарного засідання четвертої позачергової сесії міської ради прокоментував ситуацію, яка склалася у місті.

Зокрема, мова йде про трагічні випадки, коли від падіння снігових глиб загинули дві особи – літня жінка з Диканьки та 22-річна студентка з Глобинського району.

«На сьогоднішній день, як мені відомо, проводиться перевірка. Дуже прикро. Якась, наче напасть на наше місто звалилася. І в інших містах не менше бурульок. В інших містах не менше снігових брил падає. Але так трапилося і все. І, мабуть, така напасть, що я починаю бути забобонним, що обидві людини не з Полтави», - розповів Мамай і повідомив, що веде власне розслідування цих трагедій.

Щодо відповідальності, яку має хтось понести за два життя, міський голова наголосив, що лише суд зможе це визначити, але при цьому зазначає, що доля його вини в цих трагедіях є.

- Як би там не було, так як я наділений повноваженнями від усієї територіальної громади більшістю голосів. І так, як я сьогодні займаю посаду міського голови Полтави, то в першу чергу, можливо, моральну, можливо, я навіть не знаю яку, але відповідальність маю нести я.

Олександр Федорович наголосив, що зробить певні висновки, але зазначає, що це стихія, і, нажаль, такі випадки трапляються і в інших містах, і в інших країнах.

Зазначимо, що на сьогоднішньому засіданні депутати прийняли рішення про виділення 72 тисяч гривень на прибирання снігу з дахів будівель.

 

Мамай Полтава сніг смерть
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі