Міська влада Полтави стає на шлях боротьби з громадскістю?

Вчора відбулося чергове засідання громадської ради при міському голові Полтави. Представники територіальної громади (нагадаємо, що рада об'єднує керівників громадських організацій Полтави) обговорили проблеми вдосконалення системи обчислення витрат житлово-комунальних послуги.

"Це питання зачепило всі верстви населення і кожного окремо. Ми пропонуємо введення автоматизованої системи обчислення витрат, яка здійснюється через електронні системи, і кожний може отримати на руки папірець, де бачитиме, які послуги і в якому обсязі виконуються і за що потрібно заплатити" - сказав голова громадської ради Станіслав Сердечний.

Полтаві не треба винаходити велосипед - подібна система діє у Дніпропетровську і Харкові. Крім цього питання на обговорення винесли і резолюцію, прийняту на засіданні круглого столу 20 січня 2012 року після того, як міський голова Олександр Мамай не з'явився на засідання круглого стол для обговорення неправомірності прийнятого рішення про підняття тарифів на житлово-комунальні послуги.

Представники громадськості звинуватили міську владу Полтави у постійних порушеннях законодавства, наприклад підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті, прийняте у лютому 2011 року, і ігнорування міським головою обов'язку звітуватись перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами не менш ніж один раз на рік, що передбачає 62 стаття Статуту територіальної громади і рішення про підняття тарифів на житлово-комунальні послуги.

На це засідання громадськості ніхто з представників міської влади не з'явився.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов