Олександр Мамай розповів, чи планує продовжувати роздачу цукру

Міський голова Полтави розповів в інтерв’ю журналістам Громадського ТБ, чи планує від продовжувати роздачу цукру соціально-незахищеним верствам населення.

Нагадаємо, напередодні місцевих виборів, у штабі партії «Совість України», яку очолює Олександр Мамай, була організована роздачу цукру пенсіонерам.

Мамай розповів, що не знаю, скільки цукру було роздано в період передвиборчої компанії. «Я конкретно не рахував скільки, але математика – це точна наука. Я хочу сказати, що ця акція була саме до дня народження. Це було привітання від громадської організації, яка має таку ж назву як і політична сила «Совість України». Це було привітання до дня народження людей поважного віку і інвалідів, які малозабезпечені. У нас таких осіб понад 80 тисяч. Тому якщо порахувати, то я думаю, ви й самі порахуєте», - розповів Мамай.

На запитання, чи буде роздача цукру у 2016 році, то міський голова зазначив, що так. «Зараз ми проводимо переговори з декількома підприємцями і моя особиста позиція, що цю акцію не треба зупиняти. Тому що дійсно, питання не втому чи видати чи не видати людині цукор на день народження, а питання в тому, що на сьогоднішній день понад 70% людей поважного віку ніхто з днем народження не вітає», - аргументував міський голова.

Читайте також: Цукор, газонокосарки, шкільні набори та аптечки – як на Полтавщині потенційні кандидати «допомагають» виборцям

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов