• Головна
  • В Полтаві відзвітували про результати боротьби зі снігом
09:19, 26 січня 2016 р.

В Полтаві відзвітували про результати боротьби зі снігом

В Полтаві щоденно працює близько 38 одиниць техніки для розчистки снігу. На початку сніжного колапсу в місті таких одиниць було лише 4.

25 січня 2016 року у Полтавській міській раді відбулася пресова конференція голови тимчасової депутатської комісії з питань аналізу, планування та організації заходів із благоустрою на 2016 рік депутата від партії «Свобода» Вадима Ямщикова.

Депутат розповів про 5 днів роботи тимчасової комісії та результати у боротьбі з наслідками снігової стихії.

Вадим Ямщиков зазначив: «Місту загрожував реальний колапс - не могли повноцінно працювати медичні заклади, люди не мали змоги вибратися зі своїх вулиць, не скрізь курсував громадський транспорт, а в магазини не доїжджали постачальники продуктів».

Нагадав Ямщиков і те, що тимчасова комісія - дорадчий орган і орган контролю. За міську владу та комунальників ніхто зробити роботу не може, адже це їхній обов'язок.

«Провели аналіз і виявили, що взагалі відсутній алгоритм дій за подібної надзвичайної ситуації. Міська влада не була готова і не особливо намагалася боротися з наслідками негоди. Наявна техніка взагалі курсувала незрозумілими маршрутами. Траплялися випадки абсурдні, коли комунальні трактори розгортали зупинки для під'їзду транспорту, а грейдер за ним буквально загортав знову. Чи, до прикладу, за маршрутним листом МШЕДу, одна техніка посипала сніг піском, а за нею трактори з відвалами згортали все на узбіччя. Це прояв безвідповідальности та відсутности будь-якого планування. І самі водії техніки зізнавалися, що раніше, окрім центральних вулиць Полтави, околиці та другорядні вулиці їх не відправляли чистити», - говорить Вадим Ямщиков.

За словами голови ТДК, для боротьби з негодою було залучено підприємців та громадських активістів.

«Першими чергували волонтерські групи "Свободи" і "Самопомочі". Керівництво процесом очищення вулиць від снігу відбувалося в ручному режимі депутатами міськради. Спасибі громадським формуванням - "Полтавській Січі" і "UPC-control", - які допомагали полтавцям вибиратися із заметів, швидко реагували та вирішували проблеми закладів охорони здоров'я, хлібзаводів. Маємо конкретні цифри та результати: у перший день над розчищенням вулиць працювали 4 одиниці відповідної техніки, а зараз - 38. Особливо вразила полтавців робота військового роторного грейдера», - розповів Вадим Ямщиков.

Завдяки організовуваному кол-центру, вдалося реагувати на звернення та потреби полтавців і скеровувати техніку на найпроблемніші ділянки, коригувати маршрути. За перші дні волонтери "гарячої лінії" приймали сотні дзвінків із претензіями, а нині приймають телефонні дзвінки з подяками. Для економії коштів, часу, пального та підвищення ефективности роботи комісія поставила та вирішила питання харчування для водіїв транспорту, які у нічний час чистили вулиці від снігу. Також представники депутатського корпусу налагодили інформування населення через ЗМІ про графіки роботи техніки. Нині комісія активно працює, аби допомогти КАТП-1628 подолати сміттєвий колапс та ефективно використати наявні ресурси.

Читайте також: Як у Полтаві продовжують боротися зі снігом

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сніг #Ямщиков #МШЕД #міськрада
Оголошення
live comments feed...