• Головна
  • Що робити при падінні: рекомендації лікарів
14:23, 20 січня 2012 р.

Що робити при падінні: рекомендації лікарів

З настанням холодів, особливо після традиційного вже приходу морозів відразу після дощів, різко збільшується число травм, отриманих на вулиці при падінні. Левову частку зверненнь громадян до лікарів становили «сезоннi» переломи кiнцiвок.

Як не дивно, найбільше травмуються люди не в передмiсті, де дороги гірші, а в самому центрі на тротуарнiй плитці та східцях, яку багато «модних» магазинів та фінансових установ зробили перед входом «для краси».

Щоб уникнути таких НП, рекомендується вдягати зручний одяг та неслизьке взуття з протектором (одначе, де таке знайти, невідомо). Особливо небезпечним є високий каблук–шпилька. І це не лише через його «нестійкість» та часті випадки травмувань жінок, які підборами чіпляються за щiлини у бруківці, застрягають на ескалаторах, а й тому, що занадто високий каблук змінює центр тяжіння людини та порушує систему кровообігу.

Якщо ж падіння таки не вдалося уникнути, варто захистити голову та спробувати згрупуватися. Забите місце радять не нагрівати, навіть якщо на перший погляд здається, що перелому немає. У дітей зламану кістку «притримує» надкісниця, тож розібратися, є перелом чи ні, досить важко. Обов’язково треба звертатися до спеціаліста, якщо кінцівка деформована чи вiдчуваєте біль.

Комунальні служби Полтави поки справляються зі снігопадом — дороги розчищені, проте тротуари бажають кращого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...