Районна рада Полтави здійснила закупівлю у системі «ProZorro»

Октябрська районна в місті Полтаві рада перейшла і вже здійснила закупівлі у системі «ProZorro». Дана система унеможливлює корупційну складову при електронних торгах, а також допомагає зекономити бюджетні кошти, шляхом пошуку вигіднішої пропозиції на ринку. Про це 21 січня 2016 року повідомив голова Октябрської районної у місті Полтаві ради Роман Чабановський.

Октябрська райрада, завдяки електронній системі «ProZorro», провела торги на придбання 1200 літрів бензину А-95 на лютий і березень 2016 року. Заплановані витрати становили 24 600 гривень. До торгів долучилися 5 учасників: ТОВ «Торговий дім Автотранс-Ойл», ТОВ «БЕССОЛ», ТОВ «Консалт-Ходінг», ТОВ «Торговий дім «АВІАС» та ТОВ «ТОТ БУД». Найвигіднішою виявилася пропозиція ТОВ «Торговий дім Автотранс-Ойл» – 21 468 гривень. Зекономили 3 тисячі 132 гривні з бюджету.

«Раніше районна рада купувала паливо за середньою ціною, яку пропонували автозаправки. Завдяки сьогоднішнім торгам райрада закупили паливо дешевше. Людина фізично не може все проконтролювати і відстежити, де пропонують найнижчу ціну, а завдяки електронній системі це стало можливим. «ProZorro» дозволяє не лише економити кошти, а й виключає корупційну складову у здійсненні закупівель. Ми плануємо усі подальші закупівлі проводити через цю систему», – наголосив голова Октярської районної у місті Полтаві ради свободівець Роман Чабановський.

Нагадаємо, що «ProZorro» – це система державних закупівель, створена з ініціятиви громадських організацій, приватних підприємців, державних органів влади. Основна ціль цього проєкту – забезпечити прозоре та ефективне витрачання державних коштів та запобігти корупції завдяки громадському контролю та збільшенню кількости постачальників. Октябрська районна у місті Полтаві рада перша в Полтавській області перейшла на систему електронних закупівель «ProZorro».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов