У Полтаві відбулася зустріч членів громадської організації Пласт

30 грудня у Полтаві завершився семінар для старших пластунів – членів громадської організації Пласт, яка займається роботою з молоддю, зокрема військово-патріотичною. У тренінгу взяли участь близько двадцяти пластунів-прихильників із Полтавщини та Харківщини.

Уже не вперше Полтавський обласний центр туризму та краєзнавства зустрічає юнаків та дівчат, які зацікавлені життям у Пласті та прагнуть детальніше ознайомитися з пластовою методикою виховання молодих українців. Тож і наприкінці грудня він знову гостинно відчинив двері перед тими, хто погодився перед новорічними святами дізнатися щось нове і цікаве. Упродовж декількох днів майбутні старші пластуни мали змогу у комфортних умовах у формі лекцій, практичних занять та ігор засвоїти методику виховання у Пласті, щоб у подальшому залучати дітей та працювати з ними у цій всеукраїнській позаполітичній патріотичній скаутській організації. Із традиційними та інноваційними методами роботи молодь ознайомили пластові інструктори, які завітали на запрошення Полтавської станиці з Києва, Житомира та Вінницької області.

Під час зустрічі панувала тепла невимушена атмосфера. Як відзначив один із співорганізаторів  семінару зі складною назвою КВДЧ (крайовий вишкіл дійсного членства) голова полтавського міського осередку Пласту Вячеслав Шахов, проведення таких заходів сприяє популяризуванню організації та налагодженню і зміцненню дружніх зв’язків між пластунами України. На завершення тренінгу полтавці провели для гостей  незабутню  екскурсію по місту.

Ініціатором проведення цього семінару-тренінгу став депутат Ленінської районної ради м. Полтава, пластун-сеньйор Євген Янкевич, який подбав про організаційне та методичне забезпечення заходу. Учасники заходу також надзвичайно вдячні Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА та народному депутату України Юрію Бублику за дієві допомогу і сприяння у вихованні підростаючого покоління українців.

Ірина Мартинюк.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов