• Головна
  • Полтавська міська рада розпочне свою роботу лише після нового року
14:17, 29 грудня 2015 р.

Полтавська міська рада розпочне свою роботу лише після нового року

Новообрана Полтавська міська рада так і не розпочала свою роботу у нинішньому році. Конструктивна робота депутатів міської ради розпочнеться лише після новорічних свят.

Сьогодні, 29 грудня, прес-служба Полтавської міської ради заявила, що друге пленарне засідання сесії, яке заплановане на 30 грудня переноситься на невизначений термін. "У зв`язку зі зверненнями кількох депутатських фракцій щодо необхідності продовження терміну для проведення консультацій, продовження позачергової другої сесії міської ради сьомого скликання відбудеться вже після новорічних свят. Відповідне розпорядження сьогодні підписав міський голова Олександр Мамай", - повідомили в прес-службі.

У розпорядженні зазначено, що 18 січня 2016 року о 10.00 для проведення консультацій та вирішення всіх питань, пов’язаних з порядком денним сесії, відбудеться погоджувальна рада у складі голів депутатських фракцій. На ній же буде прийнято рішення про дату продовження пленарного засідання позачергової другої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання.

Нагадаємо, напередодні депутат Полтавської міської ради Олександр Шамота передбачив таке рішення Мамая.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #сесія #Мамай

Коментарі

Оголошення
live comments feed...