• Головна
  • Народний депутат від Полтавщини Бублик вийшов із «Свободи» через конфлікт з керівництвом
11:25, 25 грудня 2015 р.

Народний депутат від Полтавщини Бублик вийшов із «Свободи» через конфлікт з керівництвом

Народний депутат України Юрій Бублик офіційно оголосив про вихід з партії «Свобода». Пояснив своє рішення нардеп конфліктом з керівництвом партії.

«Свобода» - це єдина в Україні ідеологічна політична сила, яка дотримується своєї програми. Та поряд з тим, «Свобода» не є демократичною партією, «Свобода» - авторитарна партія. Як наслідок - керівників місцевих організацій обирають не члени партії, їх призначає голова партії за поданням місцевого вищестоящого керівництва. Так сталося, що Ваш депутат Бублик не долав щаблів партійного росту у ВО «Свобода» шляхом «сподобатися» вищестоящому керівництву, бо я не вмію цього робити. Так сталося, що мене, рядового члена партії, полтавська громада, вдруге поспіль, обрала нардепом по мажоритарному округу. Так сталося, що на Полтавщині рейтинг Бублика вищий за рейтинг «Свободи». Так сталося, що приорітетом у моїй депутатській діяльності є інтереси України та моєї полтавської громади, а вже потім інтереси партії. Ми ж це вже проходили в 2014 році, коли «Свобода» була при владі. Недолуга кадрова політика на Полтавщині призвела до втрати рейтингу «Свободи». А полтавці мені й до сьогодні штрикають в очі махніцькими. Тому, шановні полтавці, від сьогодні я припиняю своє членство у ВО «Свобода». Дістало!», - написав Юрій Бублик на своїй сторінці у Facebook.

Народний депутат від Полтавщини Бублик вийшов із «Свободи» через конфлікт з керівництвом, фото-1

Нагадаємо, Юрій Бублик став народним депутатом України по мажоритарному округу. Восени балотувався на посаду міського голови Полтави від «Свободи».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бублик #Свобода #партія #конфлікт

Коментарі

Оголошення
live comments feed...