• Головна
  • Вчителі школи, де відбувалися «оргії», розповіли, що конфлікт з батьками стався через автобус
10:13, 25 грудня 2015 р.

Вчителі школи, де відбувалися «оргії», розповіли, що конфлікт з батьками стався через автобус

Учора під час сесії обласної ради правозахисник Василь Ковальчук розповів про «безчинства», які творяться в Полтавській ЗОШ №12, що знаходиться на вулиці Нариманівській в Октябрському районі.

За словами Ковальчука, вчителі школи на ювілеї одного з педагогів влаштували справжнісіньку оргію в шкільному спортзалі з «оголянням, танцями, сосками в роті, ременями на шиях». Крім того, до дітей, батьки яких виступили проти такого, почали застосовувати репресії, їх виштовхували зі шкільного автобусу.

Зазначимо, після закриття школи на Червоному шляху, дітей перевели до школи №12, їх щодня возять шкільним автобусом.

Фотосвітлини зі шкільної «оргії» Василь Ковальчук виклав на своїй сторінці у соціальній мережі з коментарем «Вчителі 12 школи м.Полтави відірвались по повній на чолі з директрисою в актовому залі в храмі науки».

Вчителі школи, де відбувалися «оргії», розповіли, що конфлікт з батьками стався через автобус, фото-1
Вчителі школи, де відбувалися «оргії», розповіли, що конфлікт з батьками стався через автобус, фото-2
Вчителі школи, де відбувалися «оргії», розповіли, що конфлікт з батьками стався через автобус, фото-3
Вчителі школи, де відбувалися «оргії», розповіли, що конфлікт з батьками стався через автобус, фото-4

Ми вирішили отримати коментар у директора та вчителів цієї школи. Нажаль, поспілкуватися з директором нам не вдалося, так як вона саме була на нараді в школі №6, але думку вчителів з цього приводу ми дізналися.

Не на камеру вони розповіли, що конфлікт між школою та батьками дітей з Червоного шляху точиться давно, спочатку це було через закриття школи, потім через автобус. «Справа втому, що дітей возить шкільний автобус, але всі не вміщуються. Тому нам доводиться брати лише дітей початкових класів. Водії самі відмовляються везти переповнений автобус. Адже дорога там доволі небезпечна, особливо в осінній та зимовий період», - розповіла одна з педагогів.

Дістатися з Червоного шляху можна рейсовим автобусом за маршрутом №10 «Червоний Шлях – Критий ринок», проте він теж їздить в ранковий час переповнений і кондуктор відмовляє школярам.

«Але ми не можемо вирішити цю проблему, - говорить одна вчителька, - тут потрібно або дати ще один автобус, або замінити той, що є на більший. Але це не компетенція школи, це в руках Департаменту освіти та міськвиконкому».

Вчителі заперечують, що «викидали» когось з автобусу і заявили, що батьки дітей навмисне провокують вчителів, шантажуючи їх світлинами з дня народження. Навпаки, вчителі говорять, що це батьки застосовували до них силу. Про що написали заяву в міліцію.

Як нам розповіли в школі, вони не спростовують факту того, що святкували день народження на території школи, але стверджують, що це було після уроків і ніякої «оргії» про яку говорив Ковальчук не було і не могло бути.

Натомість батьки частини дітей написали відповідне звернення до міського відділу освіту в якому заперечили будь-яку ганебну поведінку з боку вчителів школи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#оргія #Ковальчук #школа #автобус #скандал

Коментарі

Оголошення
live comments feed...