• Головна
  • Полтавські підприємці вирішили не пікетувати ОДА, щоб не «розхитувати човен»
11:32, 9 грудня 2015 р.

Полтавські підприємці вирішили не пікетувати ОДА, щоб не «розхитувати човен»

Сьогодні в Полтаві мав відбутися мітинг підприємців біля Полтавської облдержадміністрації проти податкової реформи. Проте активісти вирішили «не розхитувати човен» та сконцентруватися лише в Києві і не проводити мітинги по інших містах.

Про це нам розповів голова громадської організації «Укроп» Олександр Русін, який раніше анонсував акцію протесту.

«На сьогоднішній день було прийнято рішення щодо превентивного мітингу під стінами Верховної Ради, де в профільних комітетах буде розглядатися рішення, щодо нового Податкового Кодексу. По нашим даним під стінами ВР знаходиться близько 500-700 чоловік. В разі не зняття з повістки денної спрощеної системи, тоді будуть проводитись більш широкомасштабні акції по всій Україні. При чому, досить радикального напрямку. Бо спрощення системи оподаткування – це тисячі людей, які лишаться без доходу. Маленьким підприємцям, які мають 1-2 найманих працівника, прийдеться фактично їх звільнити, але вони просто підуть у тінь та залишаться працювати. А це недоотримання коштів у пенсійний фонд та до бюджету в цілому», - говорить Русін.

За словами Русіна на акцію протесту в Київ вирушило 3 автобуси з полтавцями.

«Розхитування човна нам зараз не потрібне. Тому хотілося б, щоб депутати прислухались до підприємців та всіх українців, і нам не доведеться виходити на вулиці та влаштовувати більш масштабні акції», - підсумував голова ГО «Укроп».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#акція протесту #мітинг #податкова реформа #Верховна Рада #Русін
Оголошення
live comments feed...