• Головна
  • На Полтавщині з’явився сервіс, що допомагає шукати підробіток
Новини компаній
13:37, 10 грудня 2015 р.

На Полтавщині з’явився сервіс, що допомагає шукати підробіток

Новини компаній

Все більш актуальним стає підробіток в Полтаві – економічна ситуація у нашій країні поки не змінюється на краще, тож людям доводиться самостійно турбуватися про заробіток. Студенти та випускники навчальних закладів не можуть знайти роботу, а ті, хто мають постійне місце, найчастіше незадоволені заробітною платою: її дійсно не вистачає на тлі 60-відсоткової інфляції у 2015 році.

Традиційні методи пошуку підробітку (оголошення в ЗМІ, рекрутингові сайті та ін.) не можуть задовольнити зростаючий попит. Тому не дивно, що багато жителів Полтави зацікавились новим сервісом, що дає змогу швидкого та безпечного пошуку додаткової роботи. Мова йде про онлайн-проект Метнись Кабанчиком, що віднедавна відкрив онлайн-філіал для полтавчан.

За смішною назвою – серйозні можливості
Проект займає нішу послуг і пропонує досить унікальні можливості. Справа у тому, що замовником і виконавцем послуг може стати будь-хто. Наприклад, комусь з містян потрібна допомога з ремонтом квартири. Він розміщує завдання на сайті і знаходить виконавця за сприятливу для себе ціну. Хтось, працюючи по 10-12 годин на день, зовсім не має часу на те, що зустріти доньку зі школи – то ж може розмістити на сайті завдання і знайти професійну няню чи просто перевірену відповідальну людину. Таких прикладів буває безліч: всюди, де потрібна професійна чи інша допомога.

 На Полтавщині з’явився сервіс, що допомагає шукати підробіток (фото) - фото 1

Найпоширеніші завдання
Метнись Кабанчиком пропонує шукати підробіток у одній з 15 категорій, в залежності від сфери. Вибір такий, що сприятливі варіанти для додаткової роботи може знайти і спеціаліст з професійними знаннями, і кваліфікований робітник, і людина без навичок (у цьому випадку підійде підробіток вантажником, кур’єрська доставка чи роздача флаєрів тощо).

Серед найпоширеніших напрямків (які користуються найбільшим попитом серед замовників з Полтави) варто виділити:

  • домашній майстер – послуги електрика, мебляра, сантехніка;
  • освіта (підготовка рефератів, курсових та дипломних робіт);
  • послуги репетитора (різні напрямки, для дітей та дорослих);
  • побутові послуги (приготування їжі, прання та прасування, послуги няні і т.п.);
  • клінінг (прибирання квартир та офісів) и т.д.

Також поширений фріланс – віддалена робота в Інтернеті. На сайті попитом користуються послуги дизайнерів, розробників сайтів, копірайтерів, IT-спеціалістів та ін.

 На Полтавщині з’явився сервіс, що допомагає шукати підробіток (фото) - фото 2

Переваги

Серед переваг сайту шукачі підробітку називають швидкий та безпечний пошук (інформація про нові завдання надходить на електронну пошту), гарантії отримання грошей за виконане завдання (якщо воно оформлене з оплатою через систему), видалення адміністрацією шахрайських завдань. Якщо оцінювати сервіс з точки зору замовника – він отримує можливість знайти перевіреного виконавця, обравши його з декількох кандидатів. Він може зекономити за рахунок прямою взаємодії з виконавцем та можливості самостійного встановлення суми оплати за роботу.

Щоб стати виконавцем ресурсу, треба зареєструватися: вказати контактні та паспортні дані, пройти перевірку на знання правил, пройти онлайн-співбесіду, обрати категорії, в яких хочеться шукати підробіток. Цього досить – залишиться лише працювати, підвищувати свій рейтинг та шанси на залучення вигідних замовників та регулярно отримувати свіжу «гривню» до сімейного бюджету.

На Полтавщині з’явився сервіс, що допомагає шукати підробіток (фото) - фото 3

На Полтавщині з’явився сервіс, що допомагає шукати підробіток (фото) - фото 3

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#подработка #метнись кабанчиком
Оголошення
live comments feed...