16:30, 28 грудня 2011 р.

Співпраця заради безпеки

Держгірпромнагляд та Полтавська облдержадміністрація уклали Угоду про співробітництво у сфері промислової безпеки та охорони праці. Прикладом для наслідування у цьому питанні чиновники називають Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат у Комсомольську.

"Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат по системі управління охороною праці, мені здається, один з найкращих у державі і його досвід, а це наше завдання, пропагувати ті системи управління охороною праці, які в нас є", - розповідає голова Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки Олександр Хохотва.

Завдяки впровадженню новітніх технологій, цьогоріч рівень травматизму на комбінаті зменшився удвічі. У технічне переоснащення протягом останніх 5 років тут вклали понад 700 мільйонів доларів. Це лише початок відродження гірничо-рудної промисловості на Полтавщині, переконують місцеві чиновники.

"Сьогодні розробляється практично єдиний на просторах колишнього Радянського Союзу новий Єристівський ГОК, робляться серйозні кроки щодо будівництва меткомбінату "Ворскла-Сталь", який на новітніх сучасних умовах в перспективі повинен дати серйозну прибавку виробництва", - каже голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовиченко.

Зазначимо, Полтавська область цього року перерахувала до держбюджету понад 13 мільярдів гривень. За показником наповнення держскарбниці, регіон - четвертий в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...