«Свобода» боїться називати кандидата на посаду секретаря Полтавської міськради через «тролів»

«Свобода» та «Батьківщина» об’єднались в єдину фракцію в Полтавській міськраді. Про це заявили керівники політичних партій Юліан Матвійчук «Свобода» та Олег Бєлоножко «Батьківщина».

Першочерговим завданням фракції – висунення власного кандидата на посаду секретаря міськради. Це буде представник «Свободи», хоча прізвище поки не називають.

«На сьогодні в нас є дві кандидатури на посаду секретаря. По-перше, це Матковський. По-друге, подавати буде Мамай – це або Порохня, або Деркач. Ми проти всіх цих кандидатур. У нас є свій кандидат на посаду секретаря, він вже готовий. Але в інформаційному полі дуже багато інтрнет-тролів, які з задоволенням, дізнавшись ім’я нашого секретаря, опустять його нижче плінтуса і депутатський корпус не буде його підтримувати. Тому ми всі карти розкриємо вже на сесії», - повідомив лідер «Свободи» Юліан Матвійчук.

Також фракція веде перемовини про об’єднання й з партією «Самопоміч».

«Ми зверталися до «Самопомічі» з питаннями співпраці. Але вони хочуть свого секретаря, хоча й мають лише 4 депутатів. Наші перемовини тривають вже майже тиждень і думаю все ж таки ми зможемо знайти компроміс. Поки нас 11 у фракції, але в перспективі – 15», - наголосив Матвійчук.

Крім цього лідер «Батьківщини» Олег Бєлоножко зазначив, що перша сесія міськради буде ознайомчою.

«Згідно з регламентом – перша сесія ознайомча. На ній ми познайомимося з депутатами, нам вручать посвідчення, ми складемо присягу. Секретаря по регламенту подає міський голова. Якщо за нього не проголосують, то половина депутатського складу може подавати свою кандидатуру», - говорить Бєлоножко.

Читайте також: В Полтавській міськраді пройшла погоджувальна нарада: з 42 новообраних депутатів прийшло лише 15

міськрада Свобода Батьківщина депутати Матвійчук Бєлоножко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі