Полтавська обласна рада пішла на перерву до 4 грудня

Майже шість годин тривала сесія Полтавської обласної ради. Головним питанням цього дня було обрання голови облради. Проте, хоча сьогодні було все: непристойні жести, лайки, штовханина і навіть бійка, але голову обрати так і не вдалося.

Кандидатури були дві: Євген Холод (ВО «Батьківщина») і Геннадій Коваленко (БПП «Солідарність»), але голоси депутатів розділилися порівну, тому в сесії було оголошено перерву. Через півтори години і чисельних консультацій голів фракцій було висунуто дві пропозиції, які підтримали аналогічно порівну.

Перша пропозиція – це обрати голову сьогодні і піти на перерву. Друга пропозиція – це піти на перерву до 4 грудня, а вже після перерви обрати голову.

Лідер полтавського осередку «Правого сектору» Марко Чаус заявив, що обрання голови стане можливим лише після заміни кандидатури Холода.

Нардеп Сергій Каплін заявив під час свого виступу, що «Партія простих людей» готова висунути свою кандидатуру на посаду голови облради. Якщо ж депутати не зможуть досягти консенсусу, Каплін запропонував саморозпуститися.

Депутати довго не могли проголосувати, лічильна комісія не могла ніяк порахувати кількість депутатів, які залишилися в сесійній залі після перерви, тому довелося навіть проводити «перекличку». Проте в підсумку прийняли рішення зібратися втретє на першу сесію 4 грудня. "За" проголосувало 41 депутат, "проти" - 40.

Нагадаємо, перша сесія розпочалась ще в п’ятницю, проте обрати голову з першого разу не вдалося й засідання було перенесено на сьогодні. 

облрада сесія голова голосування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі