Кременчуцький «Правий сектор»: «Холод знищував Кременчук, тепер взявся за область»

Сьогодні Полтавщина знову намагається обрати голову Полтавської обласної ради. Знову, тому що минулого разу депутати так і не змогли визначитися між кандидатурами Петра Ворони, Андрія Пісоцького (представників БПП «Солідарність») та Євгена Холода, члена ВО «Батьківщина».

Згідно голосування Ворона набрав 10 голосів, Пісоцький - 27, Холод - 38. Згідно закону, для обрання головою кандидат має набрати абсолютну більшість голосів.

Сьогодні ще на початку засідання біля президії зібралися представники «Правого сектору». Як виявилося, вони прийшли сбюди не для того, щоб підтримати когось і з кандидатів, а виступити проти обрання головою кременчужанина Євгена Холода.

Лідер кременчуцького «Правого сектора» Чадюк Ігор розповів чому він та його побратими категорично виступають  проти Холода.

«Я особисто знаю Холода ще з 90-х років. Його знає все місто. Це є таке погане слово «гавномут», який мав відношення до всіх резонансних приватизацій в місті, починаючи з Центрального ринку. Чашу терпіння переповнила його остання виходка, коли весною цього року він намагався прибрати до своїх рук більше 10 га таких гарних земель під будівництво, але коли це виявилося , в той час, коли він був головою фракції «Батьківщина», він всім розказував, що землі для бійців АТО немає. Але, як з’ясувалося у них був уже план котеджного містечка», - пояснив свою позицію Чадюк.

Крім того, лідер «Правого сектору» звинуватив у тому, що він домовився з атомниками, щоб ті його підтримали, сказавши, що це котедж не містечко призначене для бійців. «Це людина, яка знищувала наше місто і я не хочу, щоб це сталося і з областю, - наголосив Чадюк, - Ми приїхали сюди, не для того, щоб когось підтримати, а сказати свою «Проти». Ми підтримуємо будь-кого, хто не є колишнім «регіоналом», і не має відношення до «режиму Януковича» і не має сепаратистських поглядів і ніколи не була в компартії».

 

Полтава Кременчук "Правий сектор" Холод
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі