Сесія Полтавської облради продовжилась: заміна Пісоцького та середній палець активістам

В Полтаві продовжилась, перервана в п’ятницю, перша сесія сьомого скликання обласної ради. Головне питання порядку денного – обрання голови облради.

Розпочалася сесія з висування кандидатів на посаду голови облради. Першим висували кандидата від «Батьківщини». До трибуни вийшов Ігор Сірик та висунув Євгена Холода. Виступ супроводжувався вигуками активістів: «ганьба» та «комуняка». Сірик в свою чергу показав в сторону громади середній палець. Сірик пояснив: «Я це показував не громаді, а особисто Геннадію Сікалову».

Далі кандидата висунула «Солідарність». Замість Андрія Пісоцького, проти якого виступала громада минулого разу, висунули Геннадія Коваленка.

Далі сесія не продовжилась – обурені активісти заблокували трибуну, вимагаючи скласти мандат Ігоря Сірика, який показав в їхню сторону середній палець. В «Батьківщині» називають це провокацією. Сірика просять вийти з залу. Активісти повністю заблокували трибуну та вимагають заміни президії. Сьогодні головує Сергій Соловей з «УКРОПу». Оголошено перерву на 10 хвилин, щоб партії змогли висунути кандидатів до тимчасової призидії.

Загалом на сесії присутні 82 з 84 депутатів. Відсутні Володимир Цибенко та Валентин Несен (обидва «Відродження»).

сесія облрада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі