• Головна
  • На суботніх продуктових ярмарках області вторгували понад 2 млн грн
17:10, 26 грудня 2011 р.

На суботніх продуктових ярмарках області вторгували понад 2 млн грн

Учасниками ярмарку, що відбувся у місті Полтаві 24 грудня , були 75 товаровиробників із 12 районів області, якими реалізовано 12 т продтоварів.

Аби забезпечити населення продуктами харчування за доступними цінами, стабілізації функціонування продовольчого ринку, недопущення  необґрунтованого зростання цін на продовольство, за дорученням голови облдержадміністрації активізували проведення в містах обласного значення та районних центрах передсвяткових Новорічних та Різдвяних ярмарків із продажу сільськогосподарської продукції та продовольства, де безпосереднім виробникам сільськогосподарської продукції в місцях проведення ярмаркових заходів створюють  належні умови.

В цілому на суботніх ярмарках, що пройшли 24 грудня поточного року в містах та районних центрах області, взяли участь близько 200 сільськогосподарських виробників та підприємств переробної промисловості. Під час проведення  ярмарків реалізовано 84,5 т продукції на суму близько 2,1 млн грн.

На ярмарках покупцям  представили  різноманітний асортимент продуктів галузей рослинництва і тваринництва та продукції їх переробки: овочі, фрукти, крупи, борошно, олія, м'ясо, молоко, сири, яйця, цукор, мед, ковбасні вироби, тощо за цінами нижчими від ринкових на 10-15 %. Ціни залишаються стабільними.

Заступник голови облдержадміністрації Олена Адамович  разом з керівниками Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації та управління з питань розвитку споживчого ринку, сфери побутових послуг та підприємництва облдержадміністрації ознайомилася з роботою ярмарку, що відбувся у місті Полтава 24 грудня поточного року.

Аналогічні ярмарки планують  також  на 29, 30 грудня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...