Голову Полтаської облради не обрали з першої спроби

На першій сесії облради з першої спроби не вдалося обрати голову. Жоден з трьох кандидатів не отримав необхідної кількості голосів.

На посаду голови облради претендувало троє кандидатів – Андрій Пісоцький («Солідарність»), Євген Холод («Батьківщина») та Петро Ворона (позапартійний). Обирали голову шляхом таємного голосування. Згідно голосування Ворона набрав 10 голосів, Пісоцький - 27, Холод - 38. Голову облради не обрано, оскільки кандидату необхідно набрати абсолютну більшість голосів. Загалом в голосуванні прийняло участь 82 депутати з 84, 2-є не голосувало. В сесії оголошено перерву на 30 хвилин, після чого відбудеться повторне голосування.

Кожен кандидат мав 15 хвилин на виступ зі своєю програмою. Виступ Андрія Пісоцького супроводжувався викриками: «ганьба!», від активістів. Крім цього Василь Ковальчук під час обговорення сказав, що «голосувати за Пісоцького може тільки дурна людина».

Єдиний кандидат який презентував свою програму під час виступу – Петро Ворона. Він пообіцяв боротися з корупцією та оголосив «АКО – антикорупційну операцію».

Під час обговорення кандидатів жоден не виступив з підтримкою в адрес Андрія Пісоцького. А підтримка Холода та Ворона розділилась. Зокрема, перший номер «Свободи» Анатолій Ханко заявив, що згідно підпису між Олегом Тягнибоком та Юлії Тимошенко «Свобода» підтримує Холода. Активісти ж виступили з підтримкою Петра Ворони.

Нагадаємо, спочатку на сесію висувалися лише два кандидати на посаду голови – Андрія Пісоцького та Євгена Холода. Згодом активісти заблокували трибуну та вимагали зняти кандидатуру Пісоцького, якого звинуватили у фальшуванні голосування під час місцевих виборів. Також громада виступила з підтримкою в адрес Петра Ворони, що змусило голову облради минулого скликання висунуту свою кандидатуру на посаду голови нового скликання.

сесія облрада Ворона голова Холод Пісоцький
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі