• Головна
  • Полтавські рятувальники проводили навчальну евакуацію обдарованих дітей (ФОТО)
11:42, 26 грудня 2011 р.

Полтавські рятувальники проводили навчальну евакуацію обдарованих дітей (ФОТО)

В обласному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей із сільської місцевості ім. А.С. Макаренка, що знаходиться в селі Ковалівка Полтавського району, працівники Управління МНС області в рамках навчання дітей основам безпечної життєдіяльності провели комплекс тренувальних та навчальних заходів для його вихованців та викладачів.

Усе почалося з сигналу, що сповіщав усіх про виникнення умовної пожежі в навчальному закладі. Дітлахи на чолі зі своїми вчителями дуже швидко та згуртовано здійснили евакуацію з будівлі школи, а потім вишикувалися на майданчику, де кожний класний керівник перерахував своїх підопічних. Рятувальники оцінили дії педагогів та учнів при проведенні евакуації на «відмінно».

Після тренувань колектив запросив працівників МНС оцінити малюнки та вироби дітей на протипожежну тематику, які вони зробили напередодні. Переможцям рятувальники подарували дитячі книжки з основ безпеки життєдіяльності.

Потім дітей із молодших класів запросили до актової зали ліцею, де рятувальники продемонстрували для них навчально-пізнавальний відеофільм про небезпеку допущення виникнення пожежі у житлі та провели бесіду з тематики дотримання вимог пожежної безпеки в побуті, вимог безпеки життєдіяльності, правил поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру тощо. Тому як незабаром наступлять Новорічні та Різдвяні свята, особливу увагу рятувальники приділили роз’ясненню дітям небезпеки використання побутових піротехнічних виробів, таких як петарди, феєрверки, ракети та салюти.

Особливе захоплення у дітлахів викликав показ бойового одягу та спеціального спорядження рятувальників МНС. Серед дітей знайшлось чимало бажаючих приміряти на собі пожежну каску або теплозахисний костюм.

Для допомоги викладачам у навчанні дітей основам БЖД рятувальники надали методичні матеріали та забезпечили колектив ліцею пам’ятками, інструкціями з пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

Після цього дітей запросили на спортивний майданчик, на якому створили умовну пожежу з автомобільних шин. На запитання викладачів, що потрібно робити, діти дружно відповіли: дзвонити «101»! Рятувальники, які прибули на ліквідацію пожежі під дитячі оплески загасили полум’я, а потім дозволили школярам полити водою з пожежного ствола та оглянути пожежний автомобіль.

Заходи такого роду проводяться з метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, підвищення рівня знань дітей з питань безпеки життєдіяльності та для популяризації та пропаганди основ здорового і безпечного способу життя.

Полтавські рятувальники проводили навчальну евакуацію обдарованих дітей (ФОТО), фото-1
Полтавські рятувальники проводили навчальну евакуацію обдарованих дітей (ФОТО), фото-2
Полтавські рятувальники проводили навчальну евакуацію обдарованих дітей (ФОТО), фото-3
Полтавські рятувальники проводили навчальну евакуацію обдарованих дітей (ФОТО), фото-4
Полтавські рятувальники проводили навчальну евакуацію обдарованих дітей (ФОТО), фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...