Юнак з Полтавщини спробував знайти другу половинку на телепроекті «Нового каналу»

Сергій з Миргороду взяв участь у телепроекті "Нового каналу" "Половинки". На проект  22-річний юнак прийшов, щоб знайти своє кохання.

Сергій – альбінос. Кожен день для нього – це виклик. Люди сприймають його як аномалію. Сергію доводиться боротися навіть з природою, так як йому протипоказано перебування на сонці. Аннет – життєрадісна дівчина, але в її житті досі немає коханої людини. 

Щоб побороти внутрішні комплекси та страхи хлопця, консультанти проекту провели ряд випробувань, зокрема провели сеанс «позитивної терапії» з фіналістами «Х-Фактора».

– Я вирішив познайомити нашого героя із хлопцями з групи «Клей Угрюмого». Вони настільки емоційні й відкриті у спілкуванні, що можуть розслабити кого завгодно. Навіть такого стриману і закриту людину як Сергій, – каже Борис Пахоль, тренер проекту.

Довідка: Головні герої романтичного шоу Нового каналу «Половинки» – «не такі як усі» за зовнішніми параметрами або світоглядом. Дівчинка-барбі і асексуал, талановитий аутист і фотомодель-ампуті, колишня черниця, яка повернулася у світ, і гей, який вирішив стати гетеросексуальним. Суспільство не хоче вписувати таких людей у загальноприйняті норми і тим самим позбавляє їх можливості знайти свою половинку, бути коханим. «Половинки» виправлять це, знайдуть для кожного героя справді споріднену душу і влаштують побачення мрії, яке може назавжди змінити їхню долю.

Чи вдалося Сергію знайти собі другу половинку та чи відповіла вона йому згодою дивіться у відео.

альбінос проект кохання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі