• Головна
  • У Полтаві абітурієнт намагався вступити до університету за підробленим сертифікатом
14:30, 13 серпня 2009 р.

У Полтаві абітурієнт намагався вступити до університету за підробленим сертифікатом

Справжній детектив розгорнувся у Полтавському державному педагогічному університеті імені В.Г.Короленка. Традиційна подача документів супроводжується великою кількістю бажаючих стати студентом вишу. Встановити справжність сертифікату на сьогодні дуже важко, адже він не має жодного захисного елементу. До того ж абітурієнти подають не оригінали, а ксерокопії. Один із полтавських молодиків, який дуже бажав стати першокурсником педуніверу, подав документи та й результати оцінювання вражали – 153 бали з української мови та 148 - з математики. Це при тому, що прохідний бал складає 124.

«У нас це викликало занепокоєння, - говорить Микола Степаненко, ректор Полтавського педагогічного університету імені В.Г.Короленка. - Ми вирішили звірити бали: зайшли на міністерський сайт – картина невтішна. Бали у поданому сертифікаті відрізнялися від тих, які були на сайті. Спочатку ми вирішили з'ясувати це питання по-людськи, зателефонували йому, відповіді не було. Потім спробували ще раз ввести дані, але знову збій. Тоді вже звернулися до правоохоронних органів».

Після виявленого неспівпадання, хлопчина зник. Ні на іспити, ні на виклики до університету він не з'являвся. Згодом правоохоронці з'ясували, що дійсно абітурієнт завищив бали у сертифікаті.


«Нині у нас у провадженні знаходиться ця справа, - говорить Олександр Сербулов, в.о. начальника Октябрського РВ міліції. - Уже порушено дві кримінальні справи за фактами підроблення документів та їх використання».


Єдине, що залишається, – це з'ясувати спосіб підроблення. Сам хлопчина говорить, що домалював оцінки на оригіналі олівцем, а потім відксерокопіював. Втім, міліціонери не виключають можливості й використання ним комп'ютерної техніки, повідомляють в ГУ МВС в Полтавській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...