Екс-прокурор Полтавщини може стати співробітником антикорупційної прокуратури

Колишній прокурор Полтавської області Ян Стрелюк, який обіймав цю посаду майже рік і був переведений до столиці в середині серпня цього року.

19 серпня, прокурор Полтавщини Ян Стрелюк наказом Генпрокурора переведений служити в прокуратуру одного з районів Києва. Наразі  Ян Стрелюк числиться в. о. прокурора Солом'янського району Києва.

Як стало відомо, Ян Стрелюк претендує на посаду в антикорупційній прокуратурі. Відповідне повідомлення з’явилося на сайті ГПУ. Сьогодні, 12 листопада 2015 року в Національній академії прокуратури України відбудеться співбесіда з кандидатами на адміністративні посади в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі. Серед кандидатів є і прізвище Стрелюка.

Нагадаємо, екс-прокурора Полтавської області Яна Стрелюка, а також начальника УМВС Полтавської області Олега Беха з підлеглими, Генеральна прокуратура України хоче притягнути до кримінальної відповідальності. Печерський суд Києва прийняв ухвалу відкрити кримінальне провадження проти прокурора і начальника міліції Полтавської області, а також їх підлеглих. Їх підозрюють у незаконному прослуховуванні своїх колег.

 

Полтава Стрелюк прокуратура
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі