Очільник полтавського «ПС»: «Удовіченко або дурний, або сліпий»

Голова партії «Рідне місто» Олександр Удовіченко на сьогоднішній прес-конференції розповів про брудні технології, які використовувалися проти нього під час передвиборчої кампанії. Зокрема, екс-губернатор Полтавщини навів приклад листівок від іншого кандидата на посаду міського голови Полтави Віри Маслак та від партії «Правий сектор».

«В нас куплені деякі політичні та громадські організації за понюшку тютюну. В даному випадку – «Правий сектор», - наголосив Удовіченко.

Ми запитали у Олександра Удовіченка, чи стоїть хтось за цими роздруківками, чи це ініціатива кандидатів або політичних партій.

«В мене немає зараз бажання якось погано казати ні про Віру Маслак, ні про «Правий сектор». Але кожен хоче їсти хліб кожен день, тому заробляють на хліб як можуть. Звісна річ, ми знаємо, хто заплатив їм за ці убогі листівки. Це хтось з двох кандидатів на крісло мера? Так», - розповів Удовіченко.

Нагадаємо, Удовіченко офіційно підтримав у другому турі на виборах міського голови Олександра Мамая. Відповідно виникає враження, що «хтось з двох кандидатів на крісло мера» є саме Андрій Матковський, який пішов на вибори від партії «Солідарності. Блока Петра Порошенка».

Ми зателефонували очільнику осередку полтавського «Правого сектору» Марко Чаусу та попросили його прокоментувати дану інформацію.

«Удовіченко або сліпий, або дурний, - гостро відповів Чаус. – Бувших «регіоналів» не буває. Ми всім своїм нутром ненавидимо тих нелюдів, які зараз гноблять українську націю. І «БПП» - одна з складовою цієї ненависної сили, яка повстала проти української нації».

Крім цього, Чаус вважає, що обирати між Матковським та Мамаєм немає сенсу.

«Ми б не були радикальною партією, якби ми обирали між меншим та більшим злом. Ні Мамай, ні Матковський не є проукраїнськими кандидатами. Ні до того, ні до того ми не схиляємося. Я б залюбки пішов на вибори 15 листопада і просто зіпсував би бюлетень. Але я є мешканцем Полтавського району», - розповів очільник полтавського осередку «Правого сектору».

Чаус Удовіченко Рідне місто вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі